"Тернопіль" поступається "Інгульцю"

30 квітня 20:05
Переглядів: 142
тернопіль інгулець богданов

ФК "Тернопіль" зумів зібрати на поєдинок всього дванадцять польових гравців, не знайшовши аргументів на очки в домашній зустрічі з "Інгульцем".

Гості швидко відкрили рахунок. Прошенко виконав подачу з правого флангу, яку замкнув Медведєв, забиваючи у другій грі поспіль.

Мабуть, газон готували до регбі, бо з кожною хвилиною його стан ставав все гіршим, що не додавало уболівальникам тернополян надій відігратися. Схожим на поле була і гра: важка і в'язка. Свій найкращий шанс "студенти" отримали до перерви, коли Дацюк з п'яти метрів розстрілював ворота, але Ганєв встиг зреагувати.

У другій половині газон ще раз прийшов на користь петрівцям. Поки гравці "Тернополя" не могли втримати рівновагу на ковзанці, Немтінов промчав лівим краєм і з близької відстані переграв Воробея.

"Інгулець" чотирнадцятий, "Тернопіль" - замикаючий. Наступна гра у "студентів" запланована з "Арсеналом", а петрівці зустрінуться з "Колосом".

Тернопіль. Центральний міський стадіон

ФК Тернопіль - "Інгулець" (Петрово) 0:2

Голи: Медведєв 11, Немтінов 62

ФК Тернопіль: Воробей, Кухарський (Полянчук 78), Кривий (Червонецький 27), Вонс, Богданов, Дацюк, Пришнівський, Дульзон, Клекот, Стрієшин, Бабич

"Інгулець": Ганєв, Сітчінава, Кретов, Павелько, Прошенко, Джанелідзе (Клімаков 86), Боровський, Коцюмака, Медведєв, Рябушко (Немтінов 17), Мучак

Попередження: Пришнівський 24, Червонецький 80 - Боровський 35, Медведєв 87

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: