Тернопіль прийняв Велопробіг Єдності

14 травня 22:47
Переглядів: 287
велоспорт

12-13 травня Тернопіль приймав веломарафон, який стартував 11 травня у Львові, від Львівської Опери.

Група велосипедистів, в складі якої люди, небайдужі долі України, які хочуть довести, що спорт — об’єднує людей, пропагуючи ідеї миру, взаєморозуміння та здорового способу життя виру, вирушили у всеукраїнський Велопробіг Єдності "Київ-Донецьк-Львів-Одеса-Луганськ".

Перший етап цього пробігу проходив у березні — велосипедисти проїхали дистанцію у 850 км, відвідавши Київ, Полтаву, Харків та Донецьк. Тепер спортсмени планують подолати маршрут Кам’янець-Подільський, Отроків, Могилів-Подільський, Крижопіль, Балта, Жовтень та Одеса і фінішувати 20 травня о 17 годині біля Оперного театру в Одесі. За інформацією лідера-ініціатора велопробігу Руслана Майбороди, учасники планують долати на день до ста кілометрів, а загальний кілометраж становить 850 км. У Тернополі велосипедистів приймали на водно-спортивній базі "Гарт".

Після важкого дня проведеного на шосе під дощем спортсмени змоги висушити речі, відпочити та підготовитись до наступних етапів своєї подорожі. Із вело мандрівниками зустрівся голова обласного осередку Федерації велосипедного спорту України Майстер Спорту з велоспорту Олександр Бірюков, обговорювались нагальні питання, плани на подальшу подорож, досвідчений велосипедист давав поради як краще спланувати подорож та ін.

Організаторами "Велопробігу Єдності" виступили ВелоМайдан-Україна, агенція активного туризму Рутенія Тур та Український гірськолижний клуб. За їхніми словами, даний захід є некомерційним та соціальним проектом, покликаний сприяти єдності України, популяризації екологічного транспорту та здорового способу життя. Бажаємо велосипедистам успіху у покорені нових міст та єдності України!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: