Тернопільщина — друга у Всеукраїнському рейтингу з зимових олімпійських видів спорту

02 листопада 20:28
Переглядів: 123
Лижі

Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України надіслав інформацію про Всеукраїнський рейтинг із зимових олімпійських видів спорту серед АР Крим,областей та міст Києва і Севастополя станом на жовтень 2012 року.

тернопільська область посідає друге місце, набравши 10377 очок.

У першій групі областей, де разом зі спортсменами Тернопільщини змагаються представники 7 областей та міста Києва, на першому місці перебувають представники зимових видів спорту Сумської області — в їхньому активі 10 533 очки, а на третьому — Чернігівської області з 8 218 очками.

Четвертий щабель у рейтингу посіли представники зимових видів львівщини — 2298 очок.

Загалом у Всеукраїнському рейтингу представлено 8 областей та місто Київ, в яких культивуються зимові види спорту. До загального заліку враховуються виступи збірних команд областей з 12 зимових видів спорту (біатлон, гірськолижний спорт, ковзанярський спорт, лижні перегони, лижне двоборство, стрибки на лижах з трампліну, сноуборд, санний спорт, фігурне катання, фрістайл, хокей, шорт-трек).

До загальної скарбнички Тернопільщини найкращі результати принесли представники санного спорту (2 місце, 1020 очок), біатлону (2 місце, 8205,25 очок), лижне двоборство (1 місце, 559 очок) та стрибки на лижах з трампліна (1 місце, 577,5 очок).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: