Тернопільщина має на двох майстрів спорту більше

18 грудня 12:50
Переглядів: 364
важка атлетика

Понад півтори сотні важкоатлетів з більшості областей держави змагалися в Харкові за нагороди чемпіонату України серед шкіл вищої спортивної майстерності і традиційного Всеукраїнського турніру пам’яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака.

І за підсумками обох змагань без нагород не залишилися вихованці Тернопільської ОШВСМ із сільського товариства "Колос". У перший день суперечка жінок у двох вагових категоріях завершилася перемогою підопічних Вікторії Шаймрданової і Віктора Симіва. Серед атлеток, чия вага не перевищує 58 кілограмів, за сумою двох вправ ніхто не зміг випередити майстра спорту Олену Салабай. А в наступній не було рівних її подрузі з Озерної на Зборівщині, теж майстру спорту Іванні Павлик. Обидві, втім, поспішили в першу чергу привітати ще одну землячку, яка нині займається ще й у Скалатській ДЮСШ "Колос", Ірину Копитко. Зафіксувавши в ривку 65 кілограмів і штовхнувши снаряд вагою 87 кілограмів, дівчина не лише фінішувала услід за Оленою, а й виконала норматив майстра спорту.

На другий же день настав час тріумфу для підопічного Романа Бутрина Вадима Супоровського. Аби піднятися на третю сходинку п’єдесталу пошани в такій великій за чисельністю ваговій категорії до 77 кілограмів, ще одному вихованцю сільського товариства теж уперше в житті довелося підкорити "майстрівські" кілограми: 124 — в ривку і 155 — у поштовху.

Ці успіхи дозволили збірній Тернопільської ОШВСМ гідно виступити і в командній суперечці — шосте місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: