Тернопільщина не стоятиме осторонь підготовки до Євробаскету-2015

19 червня 19:22
Переглядів: 383
євробаскет

Тернопільщина не стоятиме осторонь підготовки до проведення у 2015 році фінального турніру чемпіонату Європи з баскетболу. На цьому наголосив спілкуючись з журналістами заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч.

— Президент України Віктор Янукович поставив завдання здійснити належну підготовку до проведення "Євробаскету-2105". Створено організаційний комітет, який очолив Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул. Всі включилися в роботу, щоб проведення цього спортивного форуму було не менш ефективним ніж проведення чемпіонату з футболу Євро-2012, — сказав Петро Гоч.

Заступник голови облдержадміністрації переконаний, що проведення минулоріч в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу стало яскравою подією, яка продемонструвала світові — наша держава є сучасною, красивою країною, цікавою для відпочинку та туризму.

Говорячи про підготовку до майбутнього баскетбольного чемпіонату Петро Гоч зазначив, що на Тернопільщині відбуватимуться різноманітні заходи, присвячені цій події, в тому числі — студентські та учнівські турніри.

— Також більше уваги будемо звертати на створення спортивної інфраструктури, яка зможе задовольнити сучасні вимоги спортсменів та вболівальників, — говорить заступник голови ОДА.

Він також підкреслив, що в рамках реалізації соціальних ініціатив Глави держави в кожному районі області відбуваються інфраструктурні зміни.

— Питання перебуває на особистому контролі голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна, і, я переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться досягнути позитивних результатів, — сказав Петро Гоч.

До речі, як зазначив в одному із виступів президент Федерації баскетболу України Олександр Волков, проведення в Україні Євробаскету-2015 є шансом покращити спортивну інфраструктуру і дати поштовх розвитку багатьох видів спорту. За його словами, проведення Євробаскету-2015 є не менш складним завданням, ніж проведення Євро-2012. "Україна має прийняти двадцять чотири національні збірні", — зазначив О.Волков.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: