Тернопільська федерація футболу навчатиме тренерів категорії "С"

14 січня 16:43
Переглядів: 227
футбол

Тернопільська обласна федерація футболу вчетверте організовує навчання за програмою “С”-диплому Федерації футболу України, яка передбачає вивчення курсу спеціалізації з дисципліни “Теорія і методика викладання гри у футбол” і  в підсумку  підготовку тренерів дитячо-юнацьких та аматорських команд.

За погодженням з  ректором Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка  професора Кравця Володимира Петровича базою для занять будуть аудиторії, лабораторії, спортивні зали та майданчики ввіреного йому вузу.

Загальна кількість годин – 82. Форми занять - лекції, методичні, семінарські, практичні заняття, навчальна практика та рольові ігри.На лекціях повідомлятимуться теоретичні відомості на базі сучасних тлумачень теорії і практики спортивного навчання і тренування юних та аматорських футболістів у сфері технічної, тактичної, фізичної і психологічної підготовки, про активні методи навчання та виховання, про фізичні механізми адаптації в інтенсивній м`язовій діяльності, про гігієнічні норми харчування  спортсменів, про педагогічний та лікарський контроль в управлінні футбольною командою і ін.

На методичних, семінарських і практичних заняттях розширюються знання про техніко-тактичну, фізичну, психологічну підготовку футболістів до змагань, вдосконалюються  вміння та навички планувати навчально-тренувальний процесс, засвоюється матеріал про ефективні методики з проведення комплексного контролю за станом тренованості.

Протягом навчальної практики вдосконалюються вміння і навички управління підготовкою футболістів в навчально-тренувальному процесі.

Кандидатами для навчання  можуть бути особи, які відповідають критеріям:

-  досвід виступу у професійних, аматорських  чи дитячо-юнацьких футбольних командах;

-   мати диплом про закінчення вищого або середнього навчального закладу.

В суботу 6 лютого 2015 року в 11.00 годині в аудиторії №177 ТНПУ ім. В. Гнатюка

( головний корпус)  відбудеться співбесіда з членами приймальної комісії обласної федерації футболу, за результатами якої і буде сформовано склад слухачів підвищення кваліфікації тренерів масового футболу. Довідки за телефоном 0674234369 (Боднар Ярослав Богданович, голова науково-методичної комісії).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: