Тернопільська "Галичанка" двічі програла "Сєвєродончанці"

02 грудня 11:00
Переглядів: 243
Галичанка

У Тернополі відбулись два матчі 5-го туру жіночої Суперліги з волейболу, у яких зустрічались тернопільська «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов» та «Сєвєродончанка». В обох з них перемога дісталася гостям. В результаті «Сєвєродончанка» вийшла на друге місце турнірної таблиці, обігнавши запорізьку «Орбіту».

Як повідомили у Федерації волейболу України, перед зустріччю у Тернополі «Галичанку» та «Сєвєродончанку» відділяло лише одне очко. Тернополянки у домашніх матчах мали чудову нагоду випередити суперниць та повернути собі місце у призовій трійці, однак обидві гри для них завершились поразкою: «Галичанка» - «Сєвєродончанка» – 1:3, 0:3. Як стверджують фахівці, у наступному турі «Галичанці» теж буде важко сперечатися за очки, адже зіграє команда у Запоріжжі проти місцевої «Орбіти», яка вже цього року встигла обіграти «Хімік».

Як коментують перебіг туру на офіційному Інтернет-сайті Федерації волейболу України, у другому матчі через травму у складі «Галичанки» була відсутня лідер команди Катерина Дудник, «Сєвєродончанка» вперше за багато часу зіграла з ліберо – в цій ролі виступила номінальна догравальниця Інна Деніна, яка вже в Тернополі, на опробуванні, отримала пошкодження, і не могла допомогти команді у нападі.

Про хід подій у центральних матчах туру розповідає делегат ФВУ Володимир ПАСЮТА:

- Вийшло два різних за характером матчі. В перший день була дуже цікава гра, де боротьба йшла за кожний м’яч. Виділялося суперництво лідерів команд Катерини Дудник та Ганни Лісєєнкової. Сєвєродонецькій волейболістці добре допомагала команда, яка швидше пристосувався до атакуючих ударів суперника в захисті та у свою чергу реалізувала свої шанси в нападі. У другому матчі суттєва перевага «Сєвєродончанки», на мій погляд, пов’язана з відсутністю Катерини Дудник.

«Галичанка-ТНЕУ» - «Сєвєродончанка» - 1:3 (26:24, 22:25, 23:25, 19:25)

«Галичанка»: Дуб’янська, Дудник, Карпець, Єфременко, Карпушина, Туркула (к); Вер.Дельрос (л), Рева, Мельниченко. Тренер - Андрій Романович.

«Сєвєродончанка»: Юрченко, Дорсман, Афанасьєвська, Лісєєнкова (к), Хорольська, Балабанова; Деніна (л). Тренер - Гарій Єгіазаров.

Судді: М.Медвідь (Запоріжжя), В. Паршін (Рівне).

Тривалість матчу: 96 мін. (24+26+23+23).

Кращі гравці (версія ФВУ): Дудник - Юрченко.

27 листопада. Тернопіль. СК ТНЕУ. 243 глядача.

«Галичанка-ТНЕУ» - «Сєвєродончанка» - 0:3 (15:25, 14:25, 16:25)

«Галичанка»: Дуб’янська, Мадзар, Карпець, Єфременко, Карпушина, Туркула (к); Вер.Дельрос (л), Стасівська. Тренер - Андрій Романович.

«Сєвєродончанка»: Юрченко, Дорсман, Афанасьєвська, Лісєєнкова (к), Хорольська, Балабанова; Деніна (л). Тренер - Гарій Єгіазаров.

Судді: В. Паршін (Рівне), М.Медвідь (Запоріжжя).

Тривалість матчу: 96 мін. (24+26+23+23).

Кращі гравці (версія ФВУ): н/визначений - Дорсман.

28 листопада. Тернопіль. СК ТНЕУ. 161 глядач.

КОМЕНТАРІ ТРЕНЕРІВ

Андрій РОМАНОВИЧ, головний тренер ВК «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов»:

- Перші три партії першого матчу ми грали на рівних, але в ключові моменти дався взнаки досвід волейболісток «Сєвєродончанки» та зіграність суперника як команди. Досвідченіші гравці більше беруть ініціативу на себе та менше помиляються. Крім того, у другій партії у нас травмувалася Катерина Дудник. Перший матч вона на одній нозі дограла, а наступного дня ми вирішили не ризикувати ії здоров’ям. Прийшлося робити перестановки, і боротьба була лише місцями.

Відсутність Дудник як основного приймаючого та нападаючого зумовила долю матчу, причому не вистачало ії в усіх елементах. Заміни для неї сьогодні в наших рядах немає.

- Надовго вибула Дудник?

- Поки ще невідомо.

Гарій ЄГІАЗАРОВ, головний тренер ВК «Сєвєродончанка»:

- Перший матч підтвердив мої передматчові висловлювання – багато чого вирішувалося саме на «сітці». З прийомом в тій чи іншій степені впоралися, тож важливо було справитися з атакою. Дуже важкою вийшла гра. Вважаю, що ми переграли суперника в атаці, і це зумовило підсумок матчу. Ще б в перший день відзначив би захисні дії своєї команди. Додам, що через травму Інни Деніної – у неї розтягнення литкового м'яза, прийшлося перебудовувати гру команди – грали з трьома центральними, а Каріна Юрченко перейшла в четверту зону, а Деніна зіграла як ліберо. У другий день нам було простіше – суперник просто провалив прийом, а без нього було доволі важко вести атакуючі дії.

- Що вирішило долю другої та третьої партій першого дня, де «Сєвєродончанка» вигравала по два-три м’ячі?

- Ми підняли та забили необхідні м’ячі. Відзначу дії в атаці Лісєєнкової та Юрченко – вони на двох атакували дев’яносто разів, і робили це з високим відсотком реалізації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: