Тернопільська "Галичанка-Динамо-ТНЕУ" розпочне 2011-й рік зустріччю з "Керкінітідою"

04 січня 18:07
Переглядів: 707
Default Image

Протистоянням із "Керкінітідою" тернопільська "Галичанка-Динамо-ТНЕУ" розпочне 2011-й волейбольний рік.

Після тріумфального 2010-го повторити успіх підопічним Андрія Романовича буде непросто. Адже всі суперниці нашої команди тепер налаштовуватимуться проти них, як на ігри з чинним чемпіоном. Після першого кола, котре припало на жовтень-грудень 2010 р., наші дівчата посідають другу сходинку в турнірній таблиці. Втім, головної боротьби слід очікувати якраз у другому колі змагань.

Через те, що друге коло проходить за дзеркальним відображенням першого, чотири із семи протистоянь підопічні Андрія Романовича проведуть на паркеті команд-суперників. Зокрема надскладні візити очікують "Галичанку" до Одеси та на крайню східну волейбольну точку України – у Сєверодонецьк.

Натомість у домашніх протистояннях наші дівчата у ключових матчах зустрічатимуться з "Хіміком" і "Кругом". Наперед слід зазначити, що головні випробування для підопічних Андрія Романовича розпочнуться вже у дев'ятому турі, звідки їх почергово очікуватимуть матчі з "Джінестрою", "Кругом" і "Сєверодончанкою". Безсумнівно, здобутий максимум у цих поєдинках гарантує землячкам як мінімум другу сходинку в турнірній таблиці. Втім, здобути її буде непросто – кожна із трьох команд прагне реваншу за поразки у першому колі. Особливо це стосується саме одеської "Джінестри", яка у Тернополі не зуміла виграти жодної партії, зазнавши двох поразок з однаковим рахунком (0:3).

Уже в 12-му турі вболівальників очікує протистояння з поки що головними конкурентками у боротьбі за першу сходинку – южненським "Хіміком". Якщо не станеться нічого екстраординарного і саме ці дві команди продовжать боротьбу за лідерство, то саме очний поєдинок повинен визначити долю першої сходинки у турнірі.

Як не раз зауважував Андрій Романович, головні матчі для "Галичанки" розпочнуться на стадії плей-офф. Тоді й розіграють комплект нагород чемпіонату. Ці матчі стартують уже 25 березня. Глядачам залишається сподіватися, що наша команда пройде друге коло рівно та без зривів. Це дозволить отримати в наступній стадії змагань прийнятного суперника.

Календар матчів жіночої волейбольної суперліги сезону 2010/2011 рр.

14-16 січня (8-й тур): "Керкінітіда" (Євпаторія) – "Галичанка" (Тернопіль); "Волинь" (Луцьк) – "Круг" (Черкаси); "Орбіта" (Запоріжжя) – "Джінестра" (Одеса); "Хімік" (Южний) – "Сєверодончанка" (Сєверодонецьк).

21-23 січня (9-й тур): "Джінестра" – "Галичанка"; "Хімік" – "Керкінітіда"; "Круг" – "Орбіта"; "Сєверодончанка" – "Волинь".

4-6 лютого (10-й тур): "Волинь" – "Хімік"; "Керкінітіда" – "Джінестра"; "Орбіта" – "Сєверодончанка"; "Галичанка" – "Круг".

11-13 лютого (11-й тур): "Волинь" – "Керкінітіда"; "Круг" – "Джінестра"; "Сєверодончанка" – "Галичанка"; "Хімік" – "Орбіта".

25-27 лютого (12-й тур): "Джінестра" – "Сєверодончанка"; "Орбіта" – "Волинь"; "Керкінтіда" – "Круг"; "Галичанка" – "Хімік".

4-6 березня (13-й тур): "Хімік" – "Джінестра"; "Сєверодончанка" – "Круг"; "Волинь" – "Галичанка"; "Орбіта" – "Керкінітіда".

11-13 березня (14-й тур): "Круг" – "Хімік"; "Джінестра" – "Волинь"; "Галичанка" – "Орбіта"; "Керкінітіда" – "Сєверодончанка".

ДО РЕЧІ

Незважаючи на те, що для волейболісток "Галичанки" рік розпочнеться лише в середині січня, для їхнього головного тренера Андрія Романовича офіційні матчі стартують раніше. Наставник чинних чемпіонок України, який також є головним тренером юніорської збірної України. Вже 5 січня наша команда має стартувати у відбірковому турнірі до чемпіонату Європи-2011. Суперниками України по підгрупі Е будуть збірні Білорусі, Данії, Словенії та Угорщини. У фінальну частину, що пройде з 30 квітня до 8 травня в Анкарі, кваліфікують по дві кращі збірні з кожної підгрупи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: