Тернопільська "Галичанка" відірвалася від "Волині" на 12 очок

23 січня 11:30
Переглядів: 173
Галичанка

В центральних матчах 8-го туру чемпіонату України «Галичанка» сповна розквиталася з «Волинню» за попередні поразки та відірвалася від конкурента на 12 очок.

 «Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» – 0:3 (28:30, 18:25, 22:25)

«Волинь»: Осачук, Скрипник, Тищенко, Собчук, Рудик (к), Яцків; Карасьова (л), Даньчак. Тренер – Богуслав Галицький.

«Галичанка»: Міленко, Туркула (к), Мірчева, Яковчук, Мадзар, Єфременко; Тофан, Стасівська. Тренер – Віктор Туркула.

Тривалість матчу: 73 хв. (29+20+24).

Судді: В.Паршин (Рівне), М.Медвідь (Запоріжжя).

Кращі гравці (версія ФВУ): Скрипник - Міленко.

21 січня. Луцьк. Спорткомплекс ОДЮСШ. 417 глядачів.

Вирішальною, за думкою обох тренерів стала тут перша партія. «Волинь» мала вигравати, маючи подвійний сетбол (24:22), але партія перейшла в затяжний ендшпіль, де сильнішими виявилися підопічними Віктора Туркули. В другій – для господарок варіантів майже не було – 9:12, 11:19. А ось в третій партії – тернопільські волейболістки виглядали більш потужно та надійно в кінцівці. При рахунку 17:16, вони довели перевагу до трьох (20:17), а потім і до чотирьох очок (24:20), зумовивши перемогу в матчі.  

«Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» – 1:3 (25:20, 17:25, 15:25, 18:25)

«Волинь»: Осачук, Скрипник, Тищенко, Собчук, Рудик (к), Яцків; Карасьова (л), Даньчак,  Гас. Тренер – Богуслав Галицький.

«Галичанка»: Міленко, Туркула (к), Мірчева, Яковчук, Мадзар, Єфременко; Тофан, Стасівська, Арділан. Тренер – Віктор Туркула.

Тривалість матчу: 83 хв. (23+20+19+21).

Судді: М.Медвідь (Запоріжжя), В.Паршин (Рівне).

Кращі гравці (версія ФВУ): Осачук - Яковчук.

22 січня. Луцьк. Спорткомплекс ОДЮСШ. 273 глядача. 

У другому матчі, як розповів Віктор Туркула, його підопічні порахували справу зробленою, та налаштувалися на першу партію належним чином. Потім, як говорять, взялися за голову, і, за словами Богуслава Галицького показали свою найкращу гру в сезоні та заслужено займає друг сходинку в чемпіонаті. Також спеціаліст відзначив неймовірну гру досвідченої Олени Туркули, яка була справжнім лідером команди.

Отже «Галичанка» реваншувалася за поразки в двох попередніх матчах з «Волинню» і, якщо не відбудеться ніяких сенсацій, прийме один з фінальних турів, адже відрив від луцького колективу дорівнює вже 12-ти очок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: