Тернопільска команда "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" вийшла до фінального етапу кубку України

10 жовтня 20:00
Переглядів: 363
Галичанка-ТНЕУ

У місті Южному стартував перший етап кубка України з волейболу серед жіночих команд. У матчі-відкритті змагань тернопільська «Галичанка» у трьох партіях здолала луцьку «Волинь» – 3:0. Рахунки за партіями: 25:20, 25:13, 25:18. В наступній грі южненський «Хімік» обіграв чернігівський «Педуніверситет» – 3:0. Також у Южному відбулися другі матчі у рамках першого етапу кубка. «Галичанка» програла «Хіміку» у трьох партіях 3:0. У іншому матчі цього дня «Волинь» подолала «Педуніверситет» 3:0.

Перед заключним днем першого етапу «Хімік» достроково гарантував собі вихід до наступного раунду. «Галичанка», здолавши чернігівський «Педуніверситет», теж змогла вийти до фінального етапу кубка. До речі, аутсайдеркам суперліги вдалося нав’язати боротьбу нашим землячкам у другій партії, в якій вони поступилися з різницею лише в два пункти – 23:25. А ось у першій і завершальній тернополянки не мали проблем із доведенням своєї переваги – 25:10 і 25:16.

Отже, під час грудневих вирішальних баталій за Кубок України суперником «Галичанки-ТНЕУ-Вікнарьов» в 1/2 фіналу буде запорізька «Орбіта», яка на своєму майданчику випередила «Сєвєродончанку», завдяки перемозі в очній зустрічі з рахунком 3:2. А новий чемпіонат України в жіночій суперлізі стартує 9-10 жовтня. «Галичанка» розпочинає його іграми на своєму майданчику з луцькою «Континіум-Волинню».