Тернопільська команда – третя на чемпіонаті України з водного туризму

07 травня 15:00
Переглядів: 152
водний туризм

Представники п’ятнадцяти команд виборювали першість у чемпіонаті України з водного туризму, який наприкінці квітня впродовж шести днів тривав на річці Чорний Черемош у Верховинському районі Івано-Франківської області.

Згідно положення про змагання, особиста першість визначалася за середньоарифметичним результатом, продемонстрованим у трьох видах випробовувань, а саме «слалом», «ралі» та «спринт».

У класі суден КАЯК тернополянин Олександр Рибаков здобув бронзову нагороду з результатом 106,39 очка. На першому місці у цьому класі Вадим Юр’єв з Вінницької області (100,0 очок). На другому – Юрій Луцик з Львівської області (106,04 очка).

У класі суден БАЙДАРКА наші земляки Анатолій Грицюк у парі з Іваном Кульчицьким також вибороли бронзові нагороди (137,91 очка), поступившись львів’янам Максиму Лісовому та Леоніду Дядику, які отримали «золото» (110,67 очок), та вінничанам Віталію Каліновському та Олександру Прокопчуку, у яких «срібло» (103,07 очка).

У класі суден КАТАМАРАН С-2 тернополяни Ростислав Луб’янецький та Віталій Прохоров показали дев’ятий результат, а у класі суден КАТАМАРАН С-4 у Дмитра Мотринчука, Івана Мотринчука, Ігоря Гуцула та Василя Семанюка – п’ятий результат.

У загальнокомандному заліку команда «Турклуб Тернопіль» посіла третє місце у підсумковому заліку, поступившись командам Львівської та Вінницької областей.

Готували спортсменів до змагань Олександр Рибаков та Дмитро Мотринчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: