Тернопільська мерія виділила мільйон гривень для реконструкції стадіону

30 грудня 23:00
Переглядів: 183
гроші

"Нам не вдалось", — з сумом говорили мешканці вулиць Бродівська, Лук'яновича, Збаразька, Лозовецька, Текстильна, Галицька.

Загалом усі, хто долучився до підтримки мрії ініціативної групи, яка боролася за гроші в рамках Громадського бюджету. Люди хотіли відновити стадіон колишнього "Комбайнового заводу", але програли в цих перегонах, посівши почесне 5-те місце.

Та попри програш, люди привернули до своєї ідеї увагу всього міста. Та стали феноменом та взірцем самоорганізації.

Такі старання важко було не помітити та залишити обабіч. Мабуть, саме тому депутату міської ради Тернополя Івану Сороколіту, який представляє даний округ, вдалося переконати своїх колег у раді, що мешканці заслужити на те, аби їх кількарічна мрія здійснилася.

— Любі мої "комбайнери", вітання з файним та ще й заслуженим подарунком!

Не хотів я передчасно озвучувати що саме вам приніс Святий Миколай.. Але вже можна. Отож, завдяки бюджетній комісії, депутатському корпусу, міському голові, виконавчому комітету і трішки вашому депутату — ремонту стадіону колишнього "Комбайнового заводу" бути! Сьогодні прийнято бюджет Тернополя на 2017 рік, у якому передбачений 1млн.грн. на капітальний ремонт стадіону!, — написав депутат міської ради Іван Сороколіт на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами депутата, це, звісно, не буде "Олімпійський", проте він сподівається, що поле і бігову доріжку вдасться відновити!

— То все ваша заслуга! Ви своєю народною ініціативою зуміли привернути увагу великої кількості тернополян та представників влади!, — підсумував Сороколіт.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: