Тернопільська "Нива" програє навіть збірній Заліщицького району

24 жовтня 20:42
Переглядів: 298
Нива

23 жовтня на стадіоні в с. Добрівляни (Заліщицький р-н.) відбулася товариська гра з футболу між командами ФК "Нива" Тернопіль та збірною Заліщицького району. Матч завершився перемогою заліщан – 2:1.

У першому таймі футболісти «Ниви», які грали в експериментальному складі, відкрили рахунок, завдяки вдало реалізованому пенальті. А після перерви професіонали пропусти у свої ворота два голи. Що цікаво, у другому таймі воротар «Ниви» Микола Плетеницький діяв у… нападі.

Ініціатором проведення даного поєдинку виступив Іван Марущак, котрий зробив справжнє свято для місцевих любителів футболу. Зокрема, з концертною програмою виступали творчі колективи району, а головним гостем дійства став переможець «Голосу країни. Діти» Роман Сасанчин.