Тернопільська Нива сьогодні зіграє проти ФК Копичинці

12 жовтня 10:45
Переглядів: 205
Нива

Суперником футбольного клубу "Нива" у 18-му турі чемпіонату Тернопільської області з футболу буде ФК "Копичинці". Матч відбудеться на стадіоні у смт. Велика Березовиця 12 жовтня о 15.00.

"Копичинці" у цьому сезоні виступають не надто стабільно. Перед останнім туром підопічні Ігоря Шпікули ділять 8-9 місце із ФК "Чортків". В обох команд по 16 очок. "Нива" випереджає "Копичинці" на три пункти і у разі перемоги наша команда зможе завершити сезон на шостому місці.

У попередньому турі "Копичинці" зустрічалися з одним із претендентів на чемпіонство – "Агроном ОТГ" і зазнали розгрому з рахунком 1:5.

Зазначимо, що у першому колі між "Копичинцями" та "Нивою" була зафіксована нічия 0:0. У міжсезоння команди зустрічалися у товариській грі, де теж була зафіксована нічия — 1:1.

Склад команди "Копичинці":

Президент — Іван Хорощак

Головний тренер — Ігор Шпікула

Гравці:

Бабій Іван, Бардокін Роман, Ватраль Роман, Гіль Тарас, Гондз Вадим, Жига Роман, Західний Назар, Зубик Михайло, Клак Роман, Лазечко Юрій, Леськів Володимир, Мартинишин Володимир, Мельник Андрій, Мельник Святослав, Мороз Назар, Недільський Володимир, Нетеча Олександр, Павлишин Тарас, Панило Віталій, Поліщук Роман, Процків Василь, Сагайдак Віктор, Сагайдак Юрій, Свирида Віктор, Скотецький Олег, Фірман Андрій, Хархут Андрій, Хомишин Петро, Черниш Володимир Богданович, Черниш Володимир Мирославович, Чмола Михайло, Шпак Андрій

Статистика офіційних зустрічей

3 липня 2016, Копичинці — ФК "Копичинці" – "Нива" Тернопіль 0:0

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: