Тернопільська Нива у Товстолузі зустрінеться з Агрон ОТГ

25 вересня 11:14
Переглядів: 139
Нива

Суперником футбольного клубу "Нива" у 16-му турі чемпіонату Тернопільської області з футболу буде "Агрон ОТГ" з Великих Гаїв Тернопільського району. Матч відбудеться на стадіоні у с. Товстолуг 25 вересня о 14.00.

"Агрон ОТГ" у цьому сезоні є одним із двох претендентів на чемпіонство у Тернопільській області. У другому колі підопічним Ігоря Бадла вдалося відірватися у турнірній таблиці від свого головного конкурента теребовлянської "Ниви". Проте в останніх турах "Агрон" втратив важливі очки і це дозволило теребовлянській команді знову очолити турнірну таблицю. Зараз у "Агрона" та "Ниви" з Теребовлі рівна кількість очок — по 32, але теребовлянська команда випереджає "Агрон" за додатковими показниками і крім цього має гру у запасі.

До 15-го туру "Агрон ОТГ" був єдиною командою у чемпіонаті області, яка йшла без поразок. Першим, хто засмутив "агронівців", став футбольний клуб "Чортків", який переміг з рахунком 0:1. Власне, ця поразка і змусила "Агрон ОТГ" віддати перше місце у чемпіонаті.

Нагадаємо, що у цьому сезоні "Нива" та "Агрон ОТГ" зустрічалися тричі. У першому колі чемпіонату "Агрон" переміг нашу команду у драматичному матчі з рахунком 3:2. Ще два рази команди зустрічалися на стадії півфіналу Кубка Тернопільщини. У першому матчі "Нива" перемогла 2:0, а у повторній грі перемогу святкував "Агрон" 1:0.

Склад команди "Агрон ОТГ"

Президент — Юрій Березовський

Головний тренер — Ігор Бадло

Гравці:

Бадеме Габріель, Бадло Ігор, Бачинський Іван, Гатала Ігор, Гвіанідзе Автанділ, Гринченко Анатолій, Гричан Юрій, Дроздовський Сергій, Ковальчук Віктор, Козовик Ігор, Мазур Руслан, Мельник Роман, Механів Максим, Пастернак Андрій, Русанюк Дмитро, Слоневський Богдан, Стахів Олександр, Хавтур Назар, Бабин Роман

Статистика офіційних зустрічей

19 червня 2016, Великі Гаї — "Агрон ОТГ" – "Нива" Тернопіль 3:2 (Мельник, Слоневський, Ковальчук - А. Бадло, Кохман)

10 серпня 2016, Великі Гаї — "Нива" Тернопіль – "Агрон ОТГ" 2:0 (Яневич, Шевченко)

17 червня 2016, Товстолуг — "Агрон ОТГ" – "Нива" Тернопіль 1:0 (Слоневський)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: