Тернопільська "Нива" вийшла з відпустки

22 січня 12:30
Переглядів: 268
Нива

21 січня, футбольний клуб "Нива" Тернопіль вийшов з відпустки та розпочав підготовку до другого кола чемпіонату України з футболу серед аматорів.

Перед початком тренування на стадіоні "Текстерно" один із керівників клубу Павло Олексійович Білик представив футболістам та персоналу клубу нового спортивного директора "Ниви" — Саміра Назімовича Гасанова. Також колектив привітав директора клубу Івана Богдановича Білоуса та воротаря Івана Рогаля із Днем народження, яке вони відсвяткували напередодні.

Після нетривалої урочистої частини, команда приступила безпосередньо до тренування, яке тривало трохи більше години та завершилося короткою двосторонньою грою. Загалом участь у першому офіційному тренуванні взяли 25 футболістів — більшість з яких — потенційні новачки. Також участі у тренуванні не брали травмовані Віталій Бадло та Степан Матвійків, а також Назар Ільчишин, який теж має невелике ушкодження.

Починаючи із 22 січня, "Нива" працюватиме у режимі дворазових тренувань. Перший цикл підготовки команда завершить 28 січня, зігравши дебютний матч на турнірі пам'яті Ернеста Юста.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: