Тернопільська обласна федерація футболу підвела підсумки року та нагородила кращих

04 грудня 14:23
Переглядів: 359
Мариновський

2 грудня у конференц-залі "Тернопільбуду" відбулася традиційна щорічна конференція обласної Федерації футболу на якій було обговорено найактуальніші проблеми тернопільського футболу, а також відзначено лауреатів цього сезону на Тернопільщині.

Першим перед футбольною громадськістю відзвітував голова Тернопільської обласної Федерації футболу та віце-президент Федерації футболу України Володимир Мариновський. Голова ТОФФ звернув увагу на розвиток дитячо-юнацького, студентського, аматорського, ветеранського, жіночого футболу та футзалу на Тернопільщині. Не оминув увагою Володимир Мариновський і професійні клуби міста — Ниву та ФК Тернопіль, представники яких теж були присутні на конференції.

Особливу увагу було приділено футбольним стадіонам, частина із яких у районах знаходиться у занедбаному стані. Хоча серед переліку споруд є й такі, які заслуговують на похвалу. В обговоренні проблеми стадіону у Чорткові взяли участь голова чортківської районної федерації футболу Іван Стецишин, а також керівник департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.

Також перед усіма присутніми на конференції виступили президент футбольного клубу Нива Теребовля Степан Никеруй, голова федерації футболу Бережанщини Нестор Колодка та голова науково-методичного комітету ТОФФ Ярослав Боднар.

Після підведення підсумків роботи обласної федерації футболу у 2014-му році, відбулося нагородження лауреатів сезону. Так кубки отримали призери чемпіонату Тернопільщини з футболу у 2014 році. Перше місце зайняла теребовлянська Нива, друге ФК Бережани і третє — ФК Борщів.

Окремо були відмічені кращі гравці сезону, що минув:

Кращий воротар — Гарас Андрій (Бережани)

Кращий захисник — Клюшніченко Сергій (Бережани)

Кращий півзахисник — Сороцький Ігор (Нива Теребовля)

Кращий нападник — Бачинський Іван (Борщів)

Кращий бомбардир — Матвійків Степан (Борщів)

Кращий гравець — Беркита Юрій (Нива Теребовля)

Кращий тренер — Курдупель Роман (Нива Теребовля)

Комплект нової форми було презентовано жіночій команді Тернопільчанка, яка цього року здобула право виступати у Вищій лізі чемпіонату України. Нагороди отримали президент клубу Ярослав Нестерович, тренер Володимир Левчук та капітан команди Натія Панцулая.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: