Тернопільська обласна Федерація футболу підвела підсумки сезону 2015 року

09 грудня 15:11
Переглядів: 185
ТОФФ

4 грудня у комплексі "Максим" відбулася чергова щорічна Конференція Тернопільської обласної Федерації футболу, на якій було обговорено найактуальніші проблеми тернопільського футболу, а також відзначено лауреатів сезону 2015 року.

Першим перед футбольною громадськістю відзвітував голова Тернопільської обласної Федерації футболу Володимир Мариновський.Спершу голова ТОФФ озвучив статистичні дані за підсумками минулого сезону. Відмітив успіхи тернополян у студентському, ветеранському футболі, а також у футзалі Тернопільщини. Керівник тернопільського футболу наголосив на великому обсязі роботи і проблемах, які чекають у наступному році на футбольну громаду.Володимир Мариновський  має  надію,що у наступному сезоні в обласному чемпіонаті з футболу зможуть взяти участь команди усіх районів.Не оминув В.Мариновський і професійні клуби міста, представники якого останнім часом відчувають чималі труднощі у фінансових питаннях.

Також перед усіма присутніми на Конференції виступили заступник голови обласної ради Олег Боберський,голова Бережанської РФФ Нестор Колодка ,голова Зборівської РФФ Володимир Мандзюк, голова комітету дитячо-юнацького футболу ТОФФ Василь Руцький.

Після підведення підсумків роботи обласної Федерації футболу відбулося нагородження лауреатів сезону 2015р.Так, кубки, медалі, грамоти, м'ячі та комплекти футбольної форми отримали призери чемпіонату Тернопільської області з футболу у 2015 році. Вдруге поспіль чемпіоном стала теребовлянська "Нива", друге місце у ФК ”Дністер”(м. Заліщики) і третє — у ФК “КАМ"(с. Бурдяківці).

Окремо були відзначені кращі у номінаціях сезону, що минув:

Кращий воротар — Гарас Андрій (ФК "Бережани");

Кращий захисник — Буртник Роман (ФК” Дністер" Заліщики);

Кращий півзахисник — Ільчишин Назар (ФК "КАМ" Бурдяківці );

Кращий нападник — Понєдєльнік Андрій (ФК "Буревісник" Кременець) - забив 14 голів ;

Кращий бомбардир — Тарабалка Іван (ФК ”Дністер" Заліщики) – забив 16 голів;

Кращий гравець — Беркита Юрій (ФК "Нива" Теребовля);

Кращий тренер — Курдупель Роман (ФК "Нива" Теребовля).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: