Тернопільська обласна федерація футболу роздала нагороди

13 грудня 19:00
Переглядів: 252
Футбол

У Тернополі відбулася XIV конференція Тернопільської обласної федерації футболу. На ній було підбито підсумки футбольного сезону 2015 року та нагороджено кращі команди, футболістів та тренерів. 

Зі вступним словом виступив голова футбольної федерації Володимир Мариновський. Він відверто розповів про плюси та мінуси футбольного року. Зокрема – про спортивні споруди, де відбуваються матчі.

– За останній час на Тернопільщині значно покращилась спортивна інфраструктура. На районних стадіонах з’явилися пластикові сидіння, на деяких – освітлення. Але прикро констатувати, що жодну споруду не введено в експлуатацію. З початком нового футбольного сезону цю ситуацію ми будемо піднімати на вищий рівень, – зазначив Володимир Мариновський.

Є проблема зі стадіонами і в Тернополі.

– В обласному центрі є дві професійні футбольні команди, які ділять стадіон. Але немає запасного футбольного поля, на якому могли б проводити ті ж передігрові заняття команди. Подібні тренування доводиться проводити на центральному стадіоні, внаслідок чого якість газону, особливо при несприятливих погодних умовах, значно погіршується. Прикро про це говорити, але нашій жіночій футбольній команді, яка виступає у вищій(!) лізі, доводиться грати на стадіоні приміського села В. Гаї, – констатує голова обласної федерації футболу.

Ситуацію зі спортивними аренами в обласному центрі мало б вирішити будівництво стадіону зі штучним покриттям, про який тривалий час ведуться розмови.

– Щоб розвантажити центральний стадіон, існує проект будівництва футбольного стадіону зі штучним покриттям у парку «Топільче», який фінансується європейськими футбольними структурами. Але в УЄФА є одна жорстка умова: земельна ділянка, на якій розміщуватиметься стадіон, має бути або у власності федерації футболу, або в довгостроковій оренді. Однак, згідно з українським законодавством, це не можливо. Спільно з керівництвом міста підготовлено так звану інвестиційну угоду. Нині її текст вивчають експерти УЄФА, лише після цього стане зрозуміло, наскільки реальною буде реалізація цього проекту, – зауважив Володимир Миколайович.

А завершувалась офіційна частина конференції урочистим нагородженням. Найбільше призів зібрали чемпіони – представники теребовлянської «Ниви» на чолі з тренером Романом Курдупелем. Наставник «срібних» призерів Ярослав Олексів («Дністер» Заліщики) отримав трішки менший урожай нагород, а коучу «КАМа» з Бурдяківців Анатолію Конику дісталися «бронзові» медалі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: