Тернопільська область у фіналі Спортивних ігор школярів України з волейболу

20 жовтня 21:00
Переглядів: 258
Волейбол

В  столиці завершились фінальні змагання V Спортивних ігор школярів України з волейболу серед юнацьких команд. Після успішного виступу в зональних змаганнях команда Тернопільської області змагалась на рівні із командами Дніпра, Харкова, Києва, Полтави та Рівного.

В складі команди були школярі вихованці Тернопільської КДЮСШ №1 та Теребовлянської ДЮСШ, які тренуються під керівництвом Михайла Туркули та Назара Семотюка.

У головному фіналі зустрілися команди Харківської та Дніпропетровської областей. Гра була насиченою і цікавою, серця вболівальників не раз завмирали в напруженні. З перемогою в трьох партіях чемпіоном V Спортивних ігор школярів України стала команда Дніпропетровської області.

Команда Тернопільської області у підсумку стала п’ятою.

Привітати і нагородити юних волейболістів приїхали представники Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на чолі з виконуючим обов’язки голови Віктором Павленком, а також всесвітньо відомі ветерани волейболу: олімпійський чемпіон (1968), неодноразовий чемпіон Європи, заслужений майстер спорту СРСР Володимир Іванов, майстер спорту міжнародного класу Юлія Буєва, що зараз очолює сектор олімпійських ігрових видів спорту Міністерства молоді та спорту України.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями і дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, а від Федерації волейболу України всім учасникам фінальних змагань були вручені книжки «90 років волейболу в Україні» та пам’ятні значки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: