Тернопільська ОДЮСШ: Команда сильна особистостями

13 березня 18:45
Переглядів: 139
пауерліфтинг

Тижневий марафон у Коломиї Івано-Франківської області, під час якого відбулися чемпіонати України з пауерліфтингу і жиму штанги лежачи, подарував масу позитивних емоцій нашим землякам. Вихованцям тренерів Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту Ігоря Лисого, Артура Олійника і Тараса Карапулька виявилося до снаги завоювати аж двадцять шість медалей. 

Причому найкращим з них завдяки напруженій праці на тренуваннях удалося вийти на вищий рівень результатів. Норматив майстра спорту міжнародного класу вперше на офіційних всеукраїнських стартах підкорився Тарасові Бубену. Майстрами стали Богдан Гайдамака і Павло Петрик, кандидатом у майстри — Анастасія Луцька.

Успішні особисті виступи допомогли збірним Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту різних вікових груп відзначитися і в командній суперечці. В турнірі з пауерліфтингу командну звитягу відсвяткували юніори з юніорками, юнаки і дорослі, а жінки вибороли третє місце. Натомість у жимі лежачи обидві дорослі збірні завоювали титул віце-чемпіонів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: