Тернопільська Перша футзальна ліга: результати 22-го туру

09 квітня 15:51
Переглядів: 80
футзал

З 4 по 7 квітня у фізкультурно-оздоровчому комплексі Тернополя відбулися матчі 22-го туру Тернопільської Першої футзальної ліги.

Результати матчів:

4 квітня

Мост-Україна – Підручники і Посібники 12:1 (Скоробагатов Андрій (3), Масний Олег (2), Кушнірчук Вадим, Олексюк Ігор (2), Твердохліб Олександр (3), Сеник Роман — Кухар Володимир)

Птахофабрика – ЮК 5:8 (Дерлиця Петро (4), Гаврон Ігор — Розмислович Іван (авт.), Головатюк Тарас (2), Яблонський Ігор, Філик Дмитро, Косінський Тарас, Драпалюк Володимир, Коваленко Володимир)

Орбіта – Фаворит 2:11 (Тручок Ігор, Тригуба Володимир — Жига Роман (4), Кривий Петро (2), Івасів Назар, Харчук Максим, Кирилів Роман (2), Кирич Володимир)

Поділля – Рошен-Іскрицька 3:3 (Петришин Тарас, Мних Віктор (2) — Долинний Андрій (2), Грушицький Юрій)

Арт-Рама – СЕБН 4:2 (Бабійчук Ілля (2), Коваль Роман, Мшанецький Олег — Кузяк Олег, Рапко Андрій)

5 квітня

ДЮСШ – Поділля 6:3 (Русанюк Дмитро (2), Горохівський Тарас, Мишко Володимир, Стиран Олексій, Літвінський Арсен — Думський Ігор (2), Ліщишин Тарас)

Мост-Україна – Вікнарьов 7:1 (Твердохліб Олександр (2), Пукас Іван (2), Олексюк Ігор, Кушнірчук Вадим, Масний Олег — Песик Василь)

Фаворит – Логіст 4:5 (Жига Роман (3), Яржемський Григорій — Стриєшин Дмитро (2), Стецюк Назар (2), Дудкін Віктор)

Сав-Сервіс – Синя Гора 0:2 (Іванців Богдан, Павлович Віталій)

Інтеграл – Добробуд 7:8 (Шадюк Андрій (3), Кріпкий Ігор (3), Федорків Сергій — Осадчук Олександр (2), Лупиніс Тарас (2), Кейко Ігор (2), Пришляк Руслан, Лупиніс Андрій)

Епіцентр – Арт-Рама 3:6 (Зирянов Денис, Тихоліз Олег — Мшанецький Олег (3), Андруник Юрій (2), Ахтемейчук Ігор)

7 квітня

Локомотив – Тема-Опілля 2:2 (Шнир Володимир, Романів Владислав — Бих Роман, Тимофійчук Тарас)

Залізці – Рошен 2:4 (Скибіцький Станіслав, Забитівський Михайло — Грушицький Юрій (2), Коваль Роман, Стецький Богдан)

ВІГО – УДСО 4:4 (Копцюх Ігор (3), Бицко Олександр — Світовий Богдан (2), Якубовський Юрій, Богач Андрій)

ЮК – Синя Гора 4:6 (Драпалюк Володимир (2), Дідик Роман, Головатюк Тарас — Савка Сергій (2), Кравчук Олександр (2), Кучерас Віктор, Грицишин Ігор)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити