Тернопільська спортсменка претендує на звання "Жінка року"

19 листопада 13:47
Переглядів: 158
Підгрушна

Знана тернопільська спортсменка, "золота" біатлоністка Олена Підгрушна — одна з 5-ти номінантів престижної всеукраїнської премії "Жінка року" в номінації "Спорт".

Про свою участь в проекті олімпійська чемпіонка написала на своїй сторінці в мережі "Фейсбук", де попросила підтримати її.

"Для мене випала велика честь бути однією з номінантів в національній номінації “Жінка року — 2016. Спорт”. Пройшовши перший етап відбору експертами, серед яких провідні спортсмени Лілія Підкопаева та Денис Сілантьев, де мене обрано до п’ятірки найкращих. В цій п’ятірці всі відомі спортсменки — мої колеги Аня Різатдінова, Оля Харлан, Валя Семеренко та Юля Джима. Підтримайте найкращу спортсменку на ваш погляд своїм голосом", — пише Олена Підгрушна.

Організатором всеукраїнської премії "Жінка року" традиційно є улюблений журнал жінок — "Единственная". Загалом буде 9 номінацій, 44 унікальні історії, 34 професійні експерти та чотири етапи проведення конкурсу. Наразі маємо другий етап — голосування за домінантів проекту, який триватиме впродовж листопада-грудня. Підбиття підсумків відбудеться у січні, після цього вже у лютому очікується церемонія нагородження переможців проекту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: