Тернопільська тенісистка мріє повторити успіх Шарапової та Уїльямс

23 вересня 17:31
Переглядів: 231
теніс

У великому тенісі 11-річна тернополянка Емілі Терада лише чотири роки. Проте за такий короткий час дівчина здобула чимало перемог на Всеукраїнському рівні.

Вперше з тенісом Емілі познайомилась, навчаючись у другому класі. Тенісистка зізнається, що на перших порах було не легко. Однак інтерес до заняття цим видом спорту взяв своє.

— У нашу школу завітав тренер з тенісу, який роздавав листівки з інформацією про заняття тенісом, — пригадує Емілі Терада. — Цю листівку я показала батькам і вони дали згоду щоб я почала заняття. Плідно тренувалася, а згодом мені запропонували відвідувати тенісні турніри. У такому юному віці мені було важко опановувати перші кроки у тенісі, але я старалася. Багато переглядала відео з тенісних матчів по телебаченні.

Наразі, за словами Емілі, вона тренується індивідуально — без тренерської допомоги. Відвідує корти педуніверситету, спорткомплексу "Динамо" та "Ватри".

— За час занять тенісом я взяла участь у багатьох турнірах, — каже вона. — Здобувала призові місця у Львові, Рівному, Києві, Івано-Франківську. Нещодавно у парному розряді посіла третє місце.

Активно тернополянка слідкує за виступами своїх улюблених тенісисток на професійному рівні. Дівчина каже, що їй імпонує гра Марії Шарапової та Серени Уїльямс.

— Я теж у майбутньому хочу стати професійною тенісисткою, — стверджує Емілі. — Хочу їздити на змагання по усьому світу та виступати на найкращих тенісних кортах.

За словами тенісистки, поєднувати навчання та тренування за 4 роки у тенісі вона уже звикла. Тим паче має абсолютну підтримку від батьків та рідних.

— Батьки мною пишаються, адже я постійно прогресую у своїх тренуваннях, — каже Емілі Терада. — Зараз я готуюся до наступних змагань, які у жовтні пройдуть в Івано-Франківську.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: