Тернопільські біатлоністи Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина готуються до участі у літньому Чемпіонаті світу

12 серпня 11:33
Переглядів: 198
підручний

12 серпня тернопільські спортсмени Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина у складі збірної України з біатлону вирушають до Росії. Там у сибірському місті Тюмень до 25 серпня триватиме повноцінний тренувальний збір, – повідомив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, – який включатиме зокрема участь нашої команди у Чемпіонаті світу з літнього біатлону.

Як розповів Володимир Бринзак в інтерв’ю для офіційного Інтернет-сайту Федерації біатлону України, участь у цих змаганнях – це хороший контрольний старт для наших біатлоністів. Таким чином команда виконує два завдання: тренування у відповідних умовах і можливість перевірити свій рівень на фоні гідних суперників.

Щодо Чемпіонату світу з літнього біатлону, то змагання триватимуть з 21 до 24 серпня. Збірну України представлятимуть 19 спортсменів: Валентина Семеренко, Юлія Джима, Наталія Бурдига, Ольга Абрамова, Ірина Варвинець, Надія Бєлкіна (жінки), Анастасія Меркушина, Юлія Журавок, Юлія Бригинець (юніорки), Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Андрій Дериземля, Артем Прима, Віталій Кільчицький, Володимир Семаков (чоловіки), Артем Тищенко, Андрій Доценко, Максим Івко, Олександр Морьев (юніори). У програмі чемпіонату світу заплановані змішані естафети, спринти і гонки переслідування у дорослих та юніорів.

25 серпня, як обіцяє Володимир Бринзак, команда повернеться додому і 4-5 вересня візьме участь у зборі з участю у Чемпіонаті України з літнього біатлону. Такі змагання пройдуть у Тисовці 14-17 вересня. Після цього, 24 вересня, біатлонна збірна приїде до Білорусі, де також виступить у літньому чемпіонаті цієї країни. Таким чином, починаючи з серпня, на кожному зборі у наших біатлоністів будуть старти, – наголосив Володимимр Бринзак. Це, на його думку, дуже добре, адже змагання – найкраще тренування, і для наших молодих спортсменів така додаткова практика точно не завадить.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: