Тернопільські біатлоністи Віталій Труш та Назар Цебринський можуть вибороти титул "Кращої команди року"

15 січня 10:30
Переглядів: 63
Віталій Труш

16 січня 2016 року у національному спортивному комплексі «Олімпійський» відбудеться ІІ Всеукраїнська церемонія серед спортсменів віком до 19 років «Junior Sports Awards», мета якої – підтримати юніорів на шляху підкорення спортивного Олімпу. Протягом року оргкомітет премії слідкував за виступами українських юніорів, після чого було оприлюднено топ-50 юних спортсменів, які боротимуться за звання кращих у семи номінаціях. Серед них – «Кращий спортсмен року», «Краща спортсменка року», «Краща команда року», «Сенсація року», «Досягнення року», «Сподівання України», «За волю до перемоги». Також буде визначений і «Кращий тренер року».

 

На перемогу у номінації «Краща команда року» претендують тернопільські біатлоністи Назар Цебринський та Віталій Труш разом з Дмитром Івасенком. Наших земляків було включено до списку домінантів за те, що юніорська збірна України з біатлону здобула «срібло» на світовій першості в естафеті: Віталій Труш/Назарій Цебринський/Дмитро Івасенко (біатлон) – срібні призери чемпіонату світу серед юніорів (естафета 3х7,5).

Подаємо повний список номінантів:

«Кращий спортсмен року»

- Хлопцов Андрій (плавання) - переможець І Європейських Ігор на дистанції 50 м батерфляєм; бронзовий призер І Європейських на дистанції 50 м на спині; переможець юнацького чемпіонату світу на дистанції 50 м батерфляєм;

- Кіяшок Дмитро (греко-римська боротьба) - срібний призер чемпіонату Європи серед кадетів; чемпіон світу серед кадетів;

- Кухарик Олег (веслування, байдарка) - чемпіон Європи (K-1, 500); срібний призер чемпіонату Європи (К-1, 1000); бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу (К-1, 1000);

- Карцан Аркадій (бокс) - чемпіон Європи серед юніорів; бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів;

- Обухов Ігор (важка атлетика) - чемпіон світу серед юнаків; чемпіон Європи серед юнаків.

«Краща спортсменка року»

- Лузан Людмила (веслування на каное) - чемпіонка світу серед юніорів (с-1, 500); срібна призерка світу серед юніорів (с-1, 200); срібна призерка Європи серед юніорів (с-1, 200); срібна призерка Європи серед юніорів (с-1, 500);

- Кремзер Олена (боротьба) - чемпіонка Європи; срібна призерка чемпіонату світу;

- Бондаренко Аліна (бокс) - срібна призерка чемпіонату світу серед молоді;

- Кривонос Ганна (біатлон) - чемпіонка світу серед юніорів (індивідуальна гонка);

- Школьна Марія (стрільба з луку) - чемпіонка світу серед дорослих (командний залік); бронзова призерка світу серед юніорів; бронзова призерка Європи серед юніорів.

«Краща команда року»

- Плотницький Олег/Ковальов Ілля (пляжний волейбол) - бронзові призери етапу чемпіонату Європи 2015 з волейболу пляжного серед чоловіків; бронзові призери чемпіонату Європи 2015 серед юніорів до 20 років;

- Єгор Самарін/Максим Ремез (вітрильний спорт) - бронзові призери світової першості серед кадетів;

- Богдан Чабан/Борислав Бизу (веслування на каное) – бронзові призери світової першості серед молоді (с-2, 1000); срібні призери світової першості серед молоді (с-4, 500); чемпіони Європи серед юніорів (с-2, 500); чемпіони Європи серед юніорів (с-2, 1000); чемпіони Європи серед юніорів (с-4, 500);

- Євген Олександров/Павло Юрченко/Владислав Гісар/Денис Кривуля (академічне веслування) - чемпіони Європи серед спортсменів віком до 18 років; бронзові призери світу серед спортсменів віком до 18 років;

- Віталій Труш/Назарій Цебринський/Дмитро Івасенко (біатлон) - срібні призери чемпіонату світу серед юніорів (естафета 3х7,5);

- Яхно Єлізавета/Нарєжна Яна (синхроне плавання) - тричі бронзові призери І Європейських ігор.

«Сенсація року»

- Кухарук Анна (дзюдо) - срібна призерка чемпіонату Європи серед кадетів; бронзова призерка чемпіонату світу серед кадетів;

- Гаврилюк Михайло (легка атлетика, метання молота) - срібний призер юнацького чемпіонату світу; переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю;

- Єрко Владислав (тхеквондо) - чемпіон світу серед кадетів; бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів;

- Лисак Ангеліна (боротьба) - чемпіонка світу серед кадетів; чемпіонка Європи серед кадетів;

- Рубан Софія (футбол) - переможниця турніру розвитку УЄФА (кращий бомбардир).

«Досягнення року»

- Піскунов Гліб (легка атлетика, метання молота) - переможець юнацького чемпіонату світу-2015, який встановив рекорд юнацьких чемпіонатів світу та юнацький рекорд України (84 м 91 см);

- Гуменко Катерина (вітрильний спорт) - чемпіонка світу серед юніорів;

- Фільченко Данило (воднолижний спорт) - чемпіон світу з воднолижного спорту у фігурному катанні;

- Павлов Іван (фігурне катання) - переможець зимового Європейського олімпійського фестивалю;

- Букса Наталія (шахи) - чемпіонка світу серед спортсменів віком до 20 років.

«За волю до перемоги»

- Манукян Геворг (дзюдо) - срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю;

- Малихін Владислав (легка атлетика, стрибки з жердиною - срібний призер юнацького чемпіонату світу;

- Грищук Алла (фехтування) - бронзова призерка кадетського чемпіонату світу;

- Деха Ірина (важка атлетика) - срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів та молоді; бронзова призерка чемпіонату світу серед юніорів.

- Кізима Ігор (кульова стрільба) - чотириразовий срібний призер Європи.

«Сподівання України»

- Білодід Дар’я (дзюдо) - чемпіонка Європи серед кадетів; чемпіонка світу серед кадетів;

- Шух Аліна (легка атлетика, семиборство) - бронзова призерка юнацького чемпіонату світу;

- Рогова Катерина (бокс) - чемпіонка Європи серед юніорів; срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів;

- Дмитро Нікітін (легка атлетика, стрибки у висоту) - срібний призер чемпіонату світу серед юніорів; переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

- Альона Шевкопляс (важка атлетика) - чемпіонка Європи з важкої атлетики серед дівчат до 17 років; бронзова призерка чемпіонату світу з важкої атлетика серед дівчат; бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів.

«Кращий тренер України»

Суровягін Олександр (греко-римська боротьба): Дмитро Кіяшок – срібний призер чемпіонату Європи та чемпіон світу серед кадетів; Олександр Грушін – чемпіон світу серед кадетів.

Мурадасілов Едем (веслування на каное): особистий тренер Борислава Бизу та тренер, відповідаючий за підготовку каноїстів-юніорів в збірній Україні (Богдан Чабан / Борислав Бизу – бронзові та срібні призери світової першості серед молоді, триразові чемпіони Європи.)

Лонський Ігор (легка атлетика, стрибки у висоту): Дмитро Нікітін – срібний призер юнацького чемпіонату світу та переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю; Олександр Баранніков – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи.

Каштанова Анна (дзюдо): Олександр Черкай – бронзовий призер чемпіонатів Європи та світу; Геворг Манукян – срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю; Богдан Ядов – срібний призер чемпіонату Європи.

Валерій Брунс (тхеквондо)Владислав Єрко – чемпіон світу та бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів; Вікторія Собко – бронзова призерка чемпіонату світу та чемпіонка Європи серед кадетів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити