Тернопільські біатлоністи виступлять на чемпіонаті світу серед юніорів

27 січня 11:30
Переглядів: 75
Біатлон

27 січня у румунському місті Чейла-Градиста розпочинається юніорський чемпіонат світу з біатлону. В складі української збірної виступлять і тернопільські спортсмени. Як повідомляє Федерація біатлону України, серед юніорок змагатимуться Анастасія Меркушина, яка буквально днями здобула «золото» у одиночній змішаній естафеті на шостому етапі Кубка IBU в німецькому Арбері, та Марія Кручова (на фото), яка нещодавно теж сенсаційно виборола золоту нагороду у спринтерській гонці на другому етапі юніорському Кубку IBU в італійському Мартелло.

Серед юніорів виступлять ще один переможець юніорського другого етапу Кубку IBU у спринтерській гонці Віталій Труш та Назарій Цебринський, які, виступаючи в команді, минулого року стали срібними призерами чемпіонату світу серед юніорів (естафета 3х7,5) і були визнані кращими спортсменами Тернопілля 2015 року в номінації «Олімпійські надії».

Серед дівчат на юніорському чемпіонаті світу у Румунії Тернопіль представлятиме Мар’яна Брикайло, а серед юнаків - Роман Бригадир, Руслан Бригадир та Андрій Підгрушний.

Щодо програми змагань, то відкриють їх 27 січня індивідуальні гонки - на 10 км серед дівчат та на 15 км серед юнаків; 28 січня пройде індивідуальна гонка 12,5 км (юніорки) та 15 км (юніори); 29 січня – спринт 6 км (дівчата) та 7,5 км (юнаки); 30 січня – спринт 7,5 км (юніорки) та 10 км (юніори); 31 січня – гонка переслідування 7,5 км (дівчата) та 10 км (юніорки), 10 км (юнаки) та 12,5 км (юніори); 1 лютого – естаф