Тернопільські боксери готуються до чемпіонату України

29 жовтня 17:53
Переглядів: 370
бокс

Сім нагород здобули вихованці тернопільських спортклубів "Поєдинок" та "Шкіряна рукавичка" на Всеукраїнському турнірі з боксу "Юний Динамівець".

Турнір серед юніорів відбувся минулого тижня у Рівному. За нагороди чемпіонату змагалися майже 100 спортсменів з різних куточків України. Усі тернополяни, які взяли участь у змаганнях, отримали заслужені нагороди.

— Тернопільську область у Рівному представили семеро юних спортсменів, — каже тренер спортивного клубу "Шкіряна рукавичка" Руслан Фірман. — Шестеро із них здобули перше місце, а один з боксерів став другим, виборовши срібну нагороду. Загалом кожен з наших боксерів провів у сусідній області по 2-3 поєдинки, показавши хороший рівень майстерності та волю до перемоги.

Переможцями "Юного Динамівця" стали Захар Степанов та Олександр Ковбасюк (обоє — спортклуб "Поєдинок", тренер Роман Діткун), Ростислав Фірман, Ігор Будзінський, Юрій Оленчук, Юрій Ільїнов (усі — спортклуб "Шкіряна рукавичка"). Єдину срібну нагороду до свого активу записав Олександр Струмецький з "Поєдинку".
— Цей чемпіонат був одним із етапів підготовки до майбутнього чемпіонату України з боксу, — пояснює Руслан Фірман. — Він відбудеться 2 грудня у Львові, тож зараз усі спортсмени намагаються якомога краще підготуватися та підвести свою форму в оптимальний стан.

За словами тренера, у його підопічних найближчим часом чимало різноманітних турнірів та чемпіонатів.

— Ми беремо участь чемпіонаті України серед школярів, — додає Руслан Фірман. — Цього тижня вирушаємо до Рівного, де відбудеться традиційний боксерський турнір, памяті Анатолія Яндали. А у середині листопада на нас чекає першість Тернопілля з боксу.

Додамо, що допомогу тернопільським боксерам для виїзду на змагання надали віце-президент Федерації боксу та кікбоксингу Тернопілля Євген Степанов та віце-президент спортклубу "Шкіряна рукавичка" Володимир Бліхар.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: