Тернопільські боксери готуються до чемпіонату України

10 червня 22:00
Переглядів: 228
бокс

Впродовж трьох днів у тернопільському "Палаці Спорту" майстерність демонстрували боксери усіх вікових категорій. Хлопці старались проявити себе якнайкраще, адже кращі з них отримають шанс виступити на чемпіонаті України, який теж пройде у Тернополі в липні. 

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з боксу серед усіх вікових категорій протягом 5-7 червня відбувся у тернопільському "Палаці Спорту".

Більше 150-ти учасників з Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Волинської та Івано-Франківської областей змагалися за нагороди цієї першості.

Тернопіль на домашньому чемпіонаті представили спортсмени з трьох клубів – "Поєдинок", "СК Тернопіль-РИНГ" та "Шкіряна рукавичка". Найбільше представників на чемпіонат виставили тренери "Поєдинку" – 70 чоловік. До того ж учасниками обласної першості стали боксери із Великих Бірок, Бережан, Острога та Нетішина.

- Метою цього чемпіонату є відбір та формування збірної команди Тернопілля для участі у чемпіонаті України, - пояснює віце-президент Федерації боксу та кікбоксингу Тернопілля Євген Степанов. – З 6 до 12 липня вперше в історії нашого краю у Тернополі відбудеться чемпіонат України, де зберуться найсильніші спортсмени з усіх регіонів. Ми сподіваємося, що цього разу збірна нашої області буде представлена у повному складі і покаже себе якнайкраще.

Відтак, впродовж чемпіонату тренери мали змогу оцінити виступи своїх підопічних та розпочати формування збірної для виступу на чемпіонаті України.

- Усі хлопці старалися проявити себе з кращої сторони, - каже тренер СК "Поєдинок" Роман Діткун. – Результатами ми задоволені, хоча дехто з боксерів міг виступити і краще. Маємо ще місяць часу для підготовки до відповідальних змагань. Для Тернополя це справді буде величезне свято спорту, адже до цього часу таких масштабних змагань наше місто ще не приймало. Ми організовували різноманітні Міжнародні турніри, але чемпіонат України – це вперше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: