Тернопільські боксери очікують найуспішніший юніорський сезон в історії

02 серпня 11:00
Переглядів: 225
бокс
Третє командне місце завоювала збірна Тернопільської області на Чемпіонаті України з боксу серед юніорів. 11 спортсменів представляли нашу область на чемпіонаті, троє отримали титул переможців. Захар Степанов у ці дні готується до чемпіонату світу.

Відтак Тернопільська обласна організація Федерації боксу України нагородила наших спортсменів. Чемпіони отримали особливу відзнаку – золоту рукавичку.

«На Чемпіонаті України ми поступилися лише Донецькій та Київській області та разом із львів’янами розділили третє місце. Це дуже гарний результат, - зауважив віце-президент Федерації боксу Тернопільської області Євген Степанов. -  Такого результату ми досягнули  завдяки роботі тренерського складу. Особливу подяку висловлюємо Роману Діткуну та Руслану Фірману. Також цієї перемоги не було б без наполегливої праці наших боксерів. Але  не тільки тих, хто брав участь у чемпіонаті, але й  тих, хто допомагав підготувати його. Щоб підготувати спортсмена в одній ваговій категорії треба мати хоча б п’ять достойник суперників для інтенсивного тренування».

Додамо, після Чемпіонат України з боксу серед юніорів, який вперше провели у Тернополі – у місті значно зріз інтерес до боксу. У одному із корпусів ТНЕУ нещодавно відкрили зам боксу. Відтак на Тернопільщині тепер працюють не лише над вихованням чемпіонів, але й над підготовкою тренерів.

«Підготувати спортсмена набагато легше, аніж підготувати тренера. Тому зараз ми маємо невелику проблему з викладацьким складом. Справа у тому, що тренера є, але вони не маю відповідної кваліфікації», - продовжує Євген Степанов.

Та все ж не зважаючи на дрібні негаразди на Тернопільщині продовжують готувати чемпіонатів. Наразі йде інтенсивна підготовка до Чемпіонату світу. Нашу область представлятиме вихованець боксерського клубу «Поєдинок» Захар Степанов. Спортсмен тренується, аби показати гарний результат на зборах, а згодом і на Чемпіонаті світу.

«Чемпіонат світу з боксу відбудеться в Санкт-Петербурзі (Росія). Не варто навіть пояснювати, яке буде ставлення до українських спортсменів. Тому наші хлопці мають показати справжній бій та вкотре довести, що Україна має сильний потенціал і може відстоювати свою честь як і на полі бою, так і на спортивній арені», - підсумовує Євген Степанов.

Щодо інших спортивний планів, то лише на Тернопільщині до кінця року планують провести три турніри. Також у вересні запланований Чемпіонат України з боксу серед молоді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: