Тернопільські боксери здобули медалі "Турніру найсильніших" сьогодні

19 лютого 18:37
Переглядів: 230
бокс

Чотири нагороди різного ґатунку здобули тернопільські боксери-юніори у рамках "Турніру найсильніших".

Такі змагання відбулися 10-13 лютого у Кремінній, що на Луганщині. За перемогу на турнірі змагалися 70 найкращих боксерів України 15-16 років. Участь у "Турнірі найсильніших" взяли представники 12-ти областей України. А передував боксерським змаганням навчально-тренувальний збір, який розпочався у лютому і тривав впродовж десяти днів.

На збори запросили чотирьох тернопільських боксерів разом із тренерами. Так спортклуб "Поєдинок", що у Палаці Спорту, представили Захар Степанов та Олександр Ковбасюк. Тренери боксерів – Роман Діткун та Олександр Дульнєв. Ще двоє юнаків – Ростислав Фірман та Ігор Будзінський представляли спортклуб "Шкіряна рукавичка" і спортивне товариство "Спартак", де вони займаються під керівництвом Руслана Фірмана.

Приємно, що усі спортсмени зуміли стати призерами "Турніру найсильніших". Так срібні нагороди у своїх вагових категоріях одержали Захар Степанов та Олександр Ковбасюк. А треті місця вибороли наші Ігор Будзінський та Ростислав Фірман.

Повернувшись з навчально-тренувальних зборів, тернопільські спортсмени не припиняють підготовку до наступних змагань. Так у середині березня в Моршині (Львівщина) пройде традиційний боксерський турнір Кубок Карпат, де наші юні спортсмени теж розраховують поборотися за нагороди.

Додамо, що тернопільським боксерам у підготовці допомагають міське та обласне управління фізкультури і спорту, а також Федерація боксу Тернопілля.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: