Тернопільські борці привезли медалі зі Стрия та Костополя

12 жовтня 15:30
Переглядів: 177
Боротьба медалі

В Стрию, що на Львівщині, відбувся VIII відкритий всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків (2000-2001, 2002-2003 років народження) та вільної боротьби серед дівчат (2001-2003 років народження) «Кубок Довбуша». Учасниками змагань було 163 спортсмени з дев’яти областей України – Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Київської, Миколаївської, Волинської, Вінницької, Тернопільської, Львівської, а також зарубіжні гості – спортсмени зі Словаччини та Молдови.

Бронзовим призером турніру став вихованець КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» Степан Жмурко (ЗОШ № 24). Готував призера майстер спорту України Євген Петров.

А на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед юнаків представники школи здобули три срібні медалі. Так, у своїх вагових категоріях другі місця посіли Володимир Войтович (ЗОШ № 26), Дмитро Вівчарик (Українська гімназія імені Івана Франка), Олександр Суперсон (ЗОШ № 4). Готували спортсменів на змагань заслужений тренер України Андрій Телебан та Анатолій Лосєв.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: