Тернопільські борці успішно виступили на Міжнародному турнірі

01 грудня 12:00
Переглядів: 113
Вільна боротьба

Вісімнадцятий міжнародний юнацький турнір з греко-римської боротьби пам’яті Михайла Токаря, який відбувся у Мукачеві, об’єднав спортсменів із п’яти країн у боротьбі за першість.

Команди із Молдови, Придністров’я, Румунії та Угорщини, а також українські спортсмени з Київської, Луганської, Донецької, Тернопільської, Рівненської та Львівської областей взяли участь у заході. Змагання пройшли у Мукачівській ДЮСШ. Загалом, двісті юнаків 2000-2001 років народження у 13-ти вагових категоріях від 32 до 100 кілограмів боролися за титул кращого. Команда із двадцяти суддів, семеро з яких міжнародної категорії, визначали кращих з кращих.

Вдало виступили на цих змаганнях вихованці Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби Олег Дикий, Віталій Гандзюк та Володимир Войтович. Так, Олег Дикий у ваговій категорії 54 кг здобув золоту нагороду і виконав норматив кандидата у майстри спорту. Олег — студент Економічного коледжу ТНЕУ, представляє обласну ШВСМ.

Бронзові медалі завоювали учні Тернопільської школи №26 Віталій Гандзюк (вагова категорія 32 кг) та Володимир Войтович (вагова категорія 42 кг) — представник ШВСМ. Тренери спортсменів Андрій Телебан та Володимир Лучанко.

Додамо, що турнір з греко-римської боротьби пам’яті Михайла Токаря, який традиційно проходить у Мукачево, вважається престижним серед спортсменів, адже слугує своєрідним стартом перед змаганнями європейського та світового рівня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: