Тернопільські борці здобули перемогу у Польщі

27 жовтня 17:30
Переглядів: 169
Боротьба

Четверо тернополян та вісім спортсменів зі Львова стали призерами міжнародного турніру з вільної боротьби пам’яті Станіслава Реда в Польщі.

Міжнародні змагання серед юнаків 1999-2008 років народження відбулися у Варшаві. З’їхались на них кращі борці з Польщі, Білорусі, Латвії та України.

Серед тернополян Павло Ільницький виборов перше місце у ваговій категорії до 24 кг, Єгор Тихий став чемпіоном у категорії до 33 кг, Василь Ільницький здобув золоту медаль у категорії до 58 кг, а Тарас Драбюк став срібним призером у категорії до 27 кг. Тернопільські борці представляли Спортивний клуб ім.Богдана Сцібайла «ГалТер’S» та ДЮСШ-1, тренує спортсменів Валерій Красовський.

Львів представляли борці спортивного клубу «Лідер». Золоті нагороди здобули Олександр Стратілатов (до 30 кг), Роман Стрижик (до 35 кг), Дмитро Скіпор (до 63 кг) та Максим Курій (до 85 кг), а бронзу вибороли львів’яни Роман Дмитришин (до 27 кг), Максим Ольшанецький (до 35 кг), Андрій Стрижик (до 36 кг) та Костянтин Климишин (до 63 кг). Львівська команда Володимира Раковського виборола трете загальнокомандне місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: