Тернопільські "Галичанка" і "Будівельник" вийшли в наступний етап Кубка України з волейболу

08 вересня 23:35
Переглядів: 730
Default Image

Новий волейбольний сезон стартував днями матчами першого етапу кубка України.

Тернопільські волейбольні клуби "Галичанка" та "Будівельник" успішно пробилися у наступний етап змагань.

Новий волейбольний чемпіонат для клубу "Будівельник" розпочався в Ужгороді. Саме там чоловіки проводили матчі першого етапу кубка України. Суперниками були лише дві команди: місцевий клуб ВК "Ужгородський" і львівський "Барком". Обидві команди виступають у вищій волейбольній лізі. У першому матчі "Будівельник" розібрався з господарями, здолавши їхній опір за підсумком трьох сетів. У другому матчі наші хлопці теж впевнено здолали аутсайдера групи – львівський "Баркомом" (3:1).

До речі, виграний сет у цьому матчі так і залишився для львів’ян єдиним в етапі. Адже в останньому матчі їм не залишив шансів ВК "Ужгородський" (3:0). Таким чином, у наступний етап змагань вийшли команди "Будівельник" і господарі етапу.

У першому етапі розіграшу кубка України серед жінок участь взяли відразу дві наших команди: чинний чемпіон України, "Галичанка", та їхні дублерки – "Галичанка-2". Окрім того, їхніми суперницями по групі була рівненська команда "Реґіна-МЕГУ" та луцька "Волинь". У першому матчі, який перетворився на дербі в межах одного клубу, "Галичанка" здолала дублерок у трьох сетах – 3:0 (25:13, 25:13, 25:8).

Справжній опір тернополянки отримали у другому матчі. Вони поступилися луцькій "Волині" (2:3). Проте в останньому матчі волейболістки "Галичанки" не залишили шансів "Регіні-МЕГУ" (3:0) і разом із "Волинню" здобули право на участь в наступному етапі. Що ж до їхньої другої команди, то вона нав’язати боротьбу досвідченішим суперницям не змогла – у всіх трьох матчах "Галичанка-2" капітулювала (0:3).
te.20minut.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: