Тернопільські гімнастки повернулись Кіровограду з медалями

08 листопада 18:25
Переглядів: 242
спортивна гімнастика

З 28 жовтня до 2 листопада в Кіровограді проходив Чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед молоді і юніорів серед ДЮСШ та СДЮСШОР України. Серед одинадцяти команд-учасниць представниці Тернопільської КДЮСШ №2 посіли друге місце у загальнокомандному заліку. У складі команди виступали Ірина Сагайдак, Анастасія Ільницька, Тетяна Фіялка та Богдана Допта.

А в особистій першості Ірина Сагайдак стала срібною призеркою у багатоборстві, виступаючи за програмою майстрів спорту. У фінальних виступах спортсменка зайняла перше місце у вправах на колоді та здобула бронзову медаль у вільних вправах. А ще одне "золото" виборола її колега по команді Анастасія Ільницька, яка у фіналі посіла перше місце в опорному стрибку.

Тренують спортсменок Ірина Гейна, Надія Ференц та Людмила Ярема. Ірина Сагайдак, Анастасія Ільницька, Тетяна Фіялка зараз навчаються у Республіканському вищому училищі фізичної культури, а Богдана Допта є ученицею Тернопільської середньої школи № 12.

Додамо, що спортсменки готуються до чемпіонату Європи з гімнастики серед дорослих та юніорів, який відбудеться у травні 2014 року у місті Софія (Болгарія). На цьому турнірі Анастасія Ільницька виступатиме за програмою дорослих, Ірина Сагайдак – юніорів. Ірина також планує взяти участь у Юнацьких Олімпійських Іграх, які в серпні 2014 року пройдуть у Китаї.

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: