Тернопільські істи здобули медалі у Чернігові

04 вересня 11:30
Переглядів: 123
Біатлон

З багатим "урожаєм" нагород повернулися з м. Чернігова біатлоністи  Тернопільської обласної ДЮСШ з біатлону, де в складі збірної команди Тернопільщини приймали участь в чемпіонаті України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат, присвяченого пам’яті ЗТУ Б. М. Зоріна.

Так, в спринті (крос зі стрільбою) серед старших юнаків Роман Бригадир став чемпіоном, "бронзова" нагорода дісталася його брату Руслану Бригадиру (тренує спортсменів тренер-викладач Назарій Бурик).

Серед старших дівчат в цій дисципліні "золото" виборола, ще одна вихованка Н. Бурика — Мар’яна Брикайло. Порадувала всіх нас Мар’яна коли завоювала чергову золоту медаль ставши переможницею в індивідуальній гонці (лижоролери),  

Руслан Бригадир здобув "золоту" медаль в індивідуальній гонці (лижоролери), а в  групі молодші юнаки в цій дисципліні  Рогацький Іван завоював "срібну" нагороду, тренує спортсмена Ігор Починок.

І останню "срібну" медаль на чемпіонаті в змішаній естафеті завоювали наші біатлоністи  в складі: Брикайло Мар’яни, Дячук Наталії, Бригадира Романа, Бригадира Руслана. Отже в підсумку збірна команда нашої області завоювала третє загальнокомандне місце, з чим і вітаємо наших вихованців.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: