Тернопільські кікбоксери мають шанс поїхати на чемпіонат світу у Ірландію

20 квітня 14:30
Переглядів: 174
кікбоксинг

Представники Федерації кікбоксингу Тернопільщини на чемпіонаті України у Броварах зуміли вибороти вісім медалей різного гатунку.

Чемпіонат України серед молодших юнаків та юніорів з кікбоксингу за версією ВАКО відбувся минулого тижня. Участь у змаганнях взяли майже 1300 спортсменів, які змагались у різноманітних вагових та вікових категоріях. Представники Федерації кікбоксингу Тернопільщини зуміли завоювати п'ять чемпіонських титулів, одну срібну та дві бронзові нагороди.

- Змагання відбувалися впродовж чотирьох днів, - пригадує президент Федерації кікбоксингу Тернопільщини та тренер Олександр Дульнєв. – У деяких категоріях діти проводили у день по два, а то й три поєдинки. Наша команда у Бровари виїхала у кількості 15-ти чоловік. Виступами ми залишились задоволені, хоча могли проявити себе і краще. Вважаю, що медалей було б більше, якби наші спортсмени мали більше практики у поєдинках та необхідного досвіду.

Відтак, чемпіонами України стали наші Максим Грейцар, Ярослав Зубрик, Олександр Ямнюк, Кархут Володимир та серед дівчат Христина Дядьо. Срібну нагороду виборола тернополянка Вікторія Нетичук. А бронзові нагороди додому привезли Артур Головатий і Владислав Касіян.

- Найяскравіші бої на чемпіонаті України провели Володимир Кархут та Олександр Ямнюк, - додає тренер. – По ходу своїх поєдинків вони поступалися у першому раунді, але знаходили у собі сили та врешті вигравали бої. Воля до перемоги у наших спортсменів була величезна.

За словами Олександра Дульнєва, чемпіонат у Броварах був відбірковим до чемпіонату світу серед юніорів, що пройде у Ірландії влітку. П'ять наших кікбоксерів, які здобули золоті медалі, напряму потрапили до складу збірної України.

- Тернополяни мають реальні шанси на участь у чемпіонаті світу, - каже пан Олександр. – Якщо рівень їхньої підготовки дозволить бути конкурентоздатними у збірній, то спортсмени можуть поїхати у Ірландію та проявити себе на найвищому рівні.

Тернопільській команді допоміг із поїздкою на чемпіонат України меценат Іван Чайківський. Також допомогу у підготовці надав начальник управління фізкультури та спорту ОДА Віктор Мацикур.

До слова, наші кікбоксери у травні планують взати участь у студентському чемпіонаті України, що пройде у Дніпропетровську.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: