Тернопільські кікбоксери показали клас на Кубку України

24 лютого 17:33
Переглядів: 167
кікбоксинг

Дві золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди здобули тернопільські кікбоксери на Кубку України, що відбувся у Хмельницькому. Двоє наших земляків тепер претендують на участь у Кубку світу.

Шість медалей різного гатунку здобули під час Кубка України з кікбоксингу серед дорослих тернопільські спортсмени.

Кубок тривав з 18 до 21 лютого у Хмельницькому. Наші земляки, що представляють ГО "Федерація кікбоксингу Тернопільщини" виступали у розділі лоу-кік. Чемпіонські звання на рахунку Любові Дереш, яка перемогла у ваговій категорії 52 кг та Олега Козарика, який став кращим у вазі 67 кг.

— Двоє вищеназваних спортсменів за підсумками Кубка України отримали виклики у збірну України з кікбоксингу, — каже тренер спортсменів Олександр Дульнєв. — У складі збірної вони готуватимуться до виступу на Кубку світу, що пройде у травні в Угорщині.

Срібну нагороду для Тернопілля у Хмельницькому здобула 17-річна Христина Дядьо (вагова категорія 60 кг). Навіть у такому юному віці вона уже змагається на дорослому чемпіонаті. До слова, основним напрямком Христини є бокс, але цього разу вона вирішила спробувати свої сили і у кікбоксингу.

— Христина перший бій виграла з явною перевагою, — додає Олександр Дульнєв. — На жаль, у другому вона поступилася. Далася взнаки відсутність кікбоксерського досвіду. Оскільки вона боксерка, то здебільшого била руками, а не ногами. Власне, судді саме тому і віддали перемогу її суперниці.

Медаль такого ж гатунку здобув наш Віталій Кибало у ваговій категорії 57 кг. А бронзові нагороди Кубка України у активі Віталія Бица (75 кг) та Михайла Стриєшина (75 кг).

Допомогу з виїздом тернопільських спортсменів на змагання у Хмельницький надав почесний президент "Федерації кікбоксингу Тернопільщини" Іван Чайківського. Також кікбоксерам допоміг департамент спорту облдержадміністрації, очолюваний Віктором Мацикуром. Тренуються спортсмени під орудою тренерів Олександра Дульнєва та Віталія Дубіщука.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: