Тернопільські "Колос" і "Динамо" провели змагання з літнього біатлону

14 липня 19:30
Переглядів: 195
біатлон

За доброю вже традицією за нагороди чемпіонату Тернопільщини з літнього біатлону сперечалися стріляючі лижники всіх вікових груп, які займаються в обласних фізкультурно-спортивних товариствах «Колос» і «Динамо».

Дводенні баталії на навчально-спортивній базі «Колос» у Підгородньому розпочалися зі спринтерських перегонів. Крос у поєднанні зі стрільбою на двох вогневих рубежах приніс як очікувані результати, так і несподівані. Бо, скажімо, переможець суперечки дорослих Іван Моравський об’єктивно оцінив можливості конкурентів. Бажання в багатьох є, але ось досвіду ще не вистачає. Натомість тринадцятирічна підопічна його старшого брата Володимира Мажена Зорій з обласної ДЮСШ сільського товариства настільки була розчарована третім місцем, що довелося з допомогою мами Ірини навіть заспокоювати її. Адже тренерська рада, з огляду на рівень підготовки юної спортсменки, визначила їй у конкурентки біатлоністок старшої вікової групи. На лижеролерах по мокрому асфальту.

Утім переконати дівчину, здається, не вдалося. Бо, вважає, вперше в житті взявши участь у класичній для літнього біатлону суперечці (раніше юні змагалися в бігові чи гонці на лижеролерах і стрільбі окремо), попросту «перегоріла». Зрештою, молодець Мажена. Критичний підхід до власного виступу — один із найважливіших чинників прогресу кожного атлета. Дещо відволікти її вдалося запитанням про походження такого милозвучного імені. Виявляється, батьки тринадцять років тому працювали в Польщі. Мажена по-нашому — Марія.

Окрім же Івана Моравського, кращий час у своїх вікових групах показали також Наталія Дячук, Руслан Бригадир, Степан Губиш, Сніжана Ваврійчук, Дмитро Шумський і Олександра Усенко. Географія населених пунктів, які представляють переможці, як завжди, широка. І Доброводи з Мишковичами, і Лановеччина із Шумщиною.

Під час недільної спринтерської гонки на лижеролерах, щоправда, в жодній юнацькій групі на подвійну звитягу ніхто не спромігся. Цього разу відзначилися Микола Марфут, Назарій Бондарчук, Василина Ільницька, Віталій Мандзин та Олександра Медоєва. Лише серед дорослих знову обійшлося без несподіванок. Із тією лише різницею, що до Івана Моравського приєдналася інша підопічна Ігоря Починка — Ірина Беган. За день перед тим вона не виступала через іспит у виші.

На завершення ж назву імена наставників, чиї вихованці домоглися успіху на обласних стартах. Окрім Ігоря Починка і Володимира Моравського, це тренери обласної ДЮСШ з біатлону Світлана Крикончук, Назар Бурик, Іван Стецюк, Василь Кирилюк, тренери Тернопільської районної сільської ДЮСШ Ігор Сцібайло і Микола Опанасюк, а також Ірина Меркушина, яка трудиться в динамівському товаристві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: