Тернопільські команди зимують на дні турнірної таблиці

29 листопада 17:30
Переглядів: 78
Футбол

Останній перед великою зимовою перервою тур у першій футбольній лізі приніс тернопільським командам на двох одне очко. ФК «Тернопіль» мінімально поступився вдома харківському «Геліосу» (0:1), а «Нива» вирвала нічию в Сумах у поєдинку проти однойменного ФК (1:1).

У Тернополі муніципали за рівної гри наприкінці матчу пропустили єдиний і, як виявилось, вирішальний гол від харківського захисника, що вийшов на заміну. Гравець «Геліоса» Віталій Іванко ударом головою замкнув дальню стійку. В цьому епізоді як не закрив свою зону оборонець ФК «Тернопіль» Степан Клекот, так і воротар Сергій Чернобай зіграв ненадійно, адже м’яч був не надто складний.

ФК «Тернопіль» – «Геліос» (Харків) – 0:1 (0:0)

ФК «Тернопіль»: Чернобай, Курило, Атласюк, Клекот, Соколовський, Кондзьолка-к, Чорний, Гаврилюк (Гром’як, 79), Дорі, Кривий (Полянчук, 52), Богданов.

Гол: В. Іванко (81).

Тернопільська «Нива» вже на четвертій хвилині «горіла». З зони оборонця Віталія Бадла у дальній кут пробив сумчанин Дмитро Олійник. Кіпер «Ниви» Єгор Попович відбив складний м’яч, однак першим на добиванні виявився Дмитро Богачов, який і переправив шкіряного у ворота. Зрівняла рахунок «Нива» ближче до кінця матчу. Лівий півзахисник Роман Гудак виконав навісну флангову передачу ледь не від кутового прапорця. М’яч, відбившись від захисників, потрапив до Фаюка. Андрій одним дотиком обробив м’яча, а іншим потужно і, що найголовніше, точно пробив.

ФК «Суми» – «Нива» (Тернопіль) – 1:1 (1:0)

«Нива»: Попович, Гудак, Яневич-к, Портянко, Бочкур, Озарків, Кухарук, Волошинович, Жицький (Фаюк, 46), Мучак, Бадло.

Голи: Д. Богачов (4), А. Фаюк (81).

Це були останні офіційні матчі команд у 2015 році. Тернопільські колективи зимуватимуть на самому дні турнірної таблиці. «Нива» з 10-ма очками перебуває на останньому 16 місці, а ФК «Тернопіль», маючи в активі 18 залікових балів, розташувався на 15 місці.