Тернопільські легкоатлети беруть участь у чемпіонаті України

01 серпня 11:53
Переглядів: 258
Стребков

Цими днями у Кіровограді на стадіоні «Зірка» відбувається чемпіонат України з легкої атлетики, який є останнім етапом відбору на чемпіонат світу (22-30 серпня, Пекін, Китай).

Як повідомив віце-президент Федерації легкої атлетики Тернопільської області Олександр Степанюк, перший день змагань для збірної нашого краю пройшов в загальному задовільно. Іван Стребков з четвертим результатом (3.46,77 с) та Руслан Даньків з одинадцятим часом (3.49,62 с) пройшли в наступне коло змагань з бігу на 1500 м. 

Для Віктора Ворка у стрибках в висоту день був невдалим – лише 2 м і 16-тий результат. Віктор боротиметься разом з Дмитром Чорнотою за медалі в потрійному стрибку (початок змагань об 11 годині 30 хвилин). На завершення другого дня Христина Стефанишина посперечається на нагороди серед висотниць (17.30 год.), а Наталія Солтан побореться за нагороди о 20 годині в бігові на 3000 м з перешкодами.

Додамо, що для тих, хто любить спостерігати за боротьбою на бігових доріжках та секторах, Федерація легкої атлетики України на своєму сайті веде прямий репортаж. Отож, побажаємо удачі і успіхів нашим спортсменам на чемпіонаті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: