Тернопільскі легкоатлети Наталя та Іван Стребкови вибороли путівки на чемпіонат Європи

16 листопада 12:30
Переглядів: 107
Наталя Стребкова

В Луцьку завершився Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Змагання мали статус відбіркових на чемпіонат Європи, який відбудеться за місяць у Франції. Також вперше проводився чемпіонат серед ДЮСШ та СДЮШОР, де брали участь 28 команд.

Незважаючи на велику кількість учасників (в деяких забігах було по 50-60 учасників) господарі змагань та суддівська колегія відмінно справились з проведенням турніру, – інформує федерація легкої атлетики області. Не загубилися на цьому святі бігу і тернопільські легкоатлети – вихованці спортивних шкіл Зборівського, Збаразького, Тернопільського, Чортківського, Гусятинського районів, обласних шкіл освіти, «Колоса» та ШВСМ, які виступали в складі команди області.

Найуспішнішим став виступ уже подружжя Стребкових – Наталії (Солтан) та Івана, які вибороли путівки на чемпіонат Європи. І якщо в бігу на 6 км серед молоді Наталія(на фото в центрі) у впертій боротьбі серед своїх суперниць зайняла перше місце, то Івану в бігу на 10 км серед дорослих перепусткою стало четверте місце. Обоє представляють обласну ШВСМ (тренери Ю.В. Рикалов та О.І. Степанюк).

Другій нашій претендентці на участь у європейській першості Наталії Олійник, на жаль, не вдалося потрапити до заповітної четвірки, – дуже вже сильні суперниці були в неї, – наголошують фахівці федерації.

Вдало виступили інші наші спортсмени: Русаліна Поворознюк (ДЮСШ «Колос», тренер В.М. Зозуля) – 5 місце в бігу на 4 км серед молоді, Мельник Олександр (Зборівська ДЮСШ, тренер В.Р. Небельський) – 8 місце в бігу на 2 км серед юнаків, Більчак Оксана (ОДЮСШ, тренери Стефанишина О.В., Небельський В.Р.) – 9 місце в бігу на 2 км серед дівчат, Даньків Руслан (ШВСМ, тренер Стефанишина О.В.) в бігу на 4 км серед дорослих став одинадцятим. Інші учасники зайняли місця в другому десятку. В підсумку з 24 команд областей України, наші легкоатлети набравши 484 очки, – стали одинадцятими.

Більш вдало в командному заліку виступили легкоатлети обласної ДЮСШ освіти. Набравши по 221 очку з командою ДЮСШ «Старт» (м. Київ), розділили друге та третє місця. Готувала команду тренер О.В. Стефанишина. Також 12 місце за командою ДЮСШ Тернопільського району (тренер І.Б.Чайка).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: