Тернопільські легкоатлети відкрили сезон двома золотими і однією срібною медалями

12 січня 10:00
Переглядів: 150
легка атлетика

Українські легкоатлети відкрили новий сезон. Традиційно це відбувається під час всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Різдвяні старти», що проходять у Києві. Такий турнір цьогоріч 8-9 січня тривав у манежі КМШВСМ вже двадцять перший раз поспіль. А головними змаганнями у цьому сезоні для наших спортсменів стануть чемпіонат світу у приміщенні (17-20 березня, Портленд, США), чемпіонат Європи (6-10 липня, Амстердам, Нідерланди) та Олімпійські ігри (12-21 серпня, Ріо-де-Жанейро, Бразилія).

Успішно виступили на «Різдвяних стартах» провідні легкоатлети Тернопілля, - повідомив член виконкому Федерації легкої атлетики області Олександр Степанюк. Так, Сергій Крук (на головному фото справа) (ФСТ «Колос», ШВСМ) у стрибках у довжину з результатом 7 м 61 см став переможцем змагань (тренер Михайло Васірук). Наталія Стребкова (Солтан) (ФСТ «Динамо», ШВСМ) в чудовому стилі, з новим рекордом області для молоді до 23 років виграла біг на 2000 м з перешкодами, зупинивши хронометр на відмітці 6 хв 33,95 с. Іван Стребков (ФСТ «Динамо», «Колос», ШВСМ) вперше пробіг 3000 м з перешкодами і з результатом 9.02,14 с фінішував другим, програвши переможцю 0,34 с. Наталія і Іван Стребкови (на фото) тренуються у Юрія Рикалова та Олександра Степанюка.

Додамо, що у «Різдвяних стартах-2016» взяли участь понад 300 атлетів з усіх куточків країни, серед яких чимало кандидатів до національної збірної, зокрема, Руслана Цихоцька (потрійний стрибок), Вікторія Добринська (висота), Марина Бех і Тарас Неледва (довжина), Анна Плотіцина та Анастасія Мохнюк (60 м з/б), Ольга Бібік (400 м), Олена Жушман (800 м, 1500 м), Данило Даниленко (200 м, 400 м), Лілія Лобанова (800 м). Кожного року в програмі «Різдвяних стартів» з’являються нові дисципліни. Торік це були стрибки з жердиною, зараз вперше на цих змаганнях була представлена спортивна ходьба, - інформує Міністерство молоді і спорту України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: