Тернопільські легкоатлети відзначилися на Івано-Франківському півмарафоні

13 жовтня 15:40
Переглядів: 116
Півмарафон
У рамках проекту «Гарячий спорт», за підтримки платформи «Тепле місто» і міського комітету фізичної культури та спорту 11 жовтня 2015 року в Івано-Франківську відбувся ІІ Франківський Півмарафон.

Метою його проведення стала популяризація бігової культури та активного відпочинку серед населення. Організатори прагнули довести, що саме Івано-Франківськ здатен посісти почесне місце серед провідних європейських міст, де популярний біг і тим самим – привабити любителів спортивного туризму до столиці Прикарпаття.

Прикметно, що участь у змаганнях взяли представники з багатьох міст України, зокрема, Києва, Львова, Харкова, Тернополя, Одеси. Це близько 60-ти відсотків у співвідношенні до «господарів» забігу. Цікаво й те, що половина з них долали саме найдовшу дистанцію – 21 кілометр. Загалом містом бігло понад шістсот учасників.

Програма легкоатлетичного забігу включала дистанції на 21, 10 та 3 кілометри, дитячі забіги на 500 і 1000 метрів для учасників віком від 6 до 13 років, а також командні естафети – IT Run естафета, і змагання для політичних організацій та фірм на 12 км (4 учасника по 3 км).

Успішно виступила на цих змаганнях тренер-викладач з легкої атлетики Тернопільської обласної ДЮСШ “Колос” Ірина Масник, завоювавши бронзову нагороду серед жінок, показавши результат 1.32.12.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: