Тернопільські плавці привезли сім медалей із регіонального турніру в Чернівцях

19 жовтня 10:30
Переглядів: 121
Плавання

Протягом двох днів на блакитних доріжках басейну Чернівецького спорткомплексу «Титан» змагалися наймолодші вихованці відділення плавання КДЮСШ №1 м. Тернополя. Юні тернополяни брали участь у регіональному юнацькому турнірі з плавання, приуроченому Дню міста Чернівці, де показували свою майстерність, витривалість, технічну підготовленість та вміння вболівати за друзів і радіти не лише своїм, а й їхнім перемогам.

Участь у змаганнях брали команди з міста Рівного, Чернівців та Тернополя. 9-річні дівчатка та хлопчики долали справжні «дорослі» дистанції, а саме: 100 метрів обраним стилем та 100 метрів комплексним плаванням та брали участь у естафетах.

Три золотих, одна срібна та три бронзові медалі Національного Олімпійського комітету України стали здобутком юних тернопільських плавців, а виконання вихованцями спортивних розрядів стало справжнім святом для тренерів, які щиро раділи успіхам дітей.

Переможцями та призерами турніру стали: Салег Азіз, учень ТСШ №29, виборов І місце на дистанції 100 м вільним стилем; Табачинський Віктор, учень ТСШ №3, виборов І місце на дистанції 100 м батерфляй; Миндзарук Владислав, учень ТЗОШ №19, виборов І місце на дистанції 100 м на спині; Костич Анастасія, учениця ТСШ №29, виборола ІІ місце на дистанції 100 м вільним стилем; Синеруб Володимир, учень ТСШ №3, виборов ІІІ місце на дистанції 100 м вільним стилем; Гусак Владислав, учень ТЗОШ №28, виборов ІІІ місце на дистанції 100 м брас; Сивак Валерія, учениця ТСШ №3, виборола ІІІ місце на дистанції 100 м на спині.

Крім того, тернополяни у складі команди зайняли ІІ місця у комбінованій естафеті серед хлопчиків та дівчат, естафеті вільним стилем змішаній та естафеті вільним стилем серед хлопчиків та дівчат. Готували спортсменів до змагань тренери  Світлана Мазур та Катерина Антонишин.

Витяг з протоколу юнацького регіонального турніру з плавання, приуроченого до Дня міста Чернівці

п/п

Прізвище та ім’я

 

Команда

Результат

розряд

Тренер

100м. в/с  дівчата

І

Скрипник Софія

 

Спорт клуб Чернівці

1.26,68

І юн.

Ксеников С.В.

ІІ

Костич Анастасія

 

КДЮСШ №1 Тернопіль

1.33,57

І юн.

Мазур С.З.

ІІІ

Фенюк Ельвіра

 

Спорт клуб Чернівці

1.34,25

І юн.

Ксеников С.В.

100 м. в/с  юнаки

І

Салег Азіз

 

КДЮСШ №1 Тернопіль

1.27,37

ІІ юн.

Мазур С.З.

ІІ

Довбуш Максим

 

Спорт клуб Чернівці

1.27,44

ІІ юн.

Ксеников С.В.

ІІІ

Синеруб Володимир

 

КДЮСШ №1 Тернопіль

1.30,71

ІІ юн.

Мазур С.З.

100 м. брас  юнаки

 

І

Маргаль Олександр

 

Спорт клуб Чернівці

1.41,87

І юн.

Ксеников С.В.

ІІ

Бесараб Олег

 

Спорт клуб Чернівці

1.43,68

І юн.

Ксеников С.В.

ІІІ

Гусак Владислав

 

КДЮСШ №1 Тернопіль

1.45,36

І юн.

Антонишин К.М.

100 батерфляй (хлопці)

 

І

Табачинський Віктор

 

КДЮСШ №1 Тернопіль

1.39,76

 

Мазур С.З.

ІІ

Підгорецький Валерій

 

Спорт клуб Чернівці

1.45,85

 

Ксеников С.В.

ІІІ

Демідовський Денис

 

Спорт клуб Чернівці

1.46,66

 

Ксеников С.В.

100 н/с (дівчата)

 

І

Лєка Катерина

 

Спорт клуб Чернівці

1.34,73

І юн.

Ксеников С.В.

ІІ

Хохлова Дарина

 

Спорт клуб Чернівці

1.37,31

І юн.

Ксеников С.В.

ІІІ

Сивак Валерія

 

КДЮСШ №1 Тернопіль

1.42,10

І юн.

Мазур С.З.

100 н/с (хлопці)

 

І

Миндзарук Влад

 

КДЮСШ №1 Тернопіль

1.33,34

 

Антонишин К.М.

ІІ

Олексюк Павло

 

Спорт клуб Чернівці

1.35,61

 

Ксеников С.В.

ІІІ

Поляк Іван

 

Спорт клуб Чернівці

1.39,63

 

Ксеников С.В.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити