Тернопільські школярі можуть отримати кубок із рук Зінедіна Зідана

02 квітня 15:56
Переглядів: 113
зІДАН

В Україні продовжуються відбіркові ігри "Кубку націй Данон"  наймасштабнішого дитячого футбольного чемпіонату в світі.

200 000 юних футболістів змагаються за право стати чемпіонами світу у футбольній столиці світу — Бразилії. Вже восени цього року команда-переможець національних змагань представить Україну на міжнародному фіналі турніру. Мрії збуваються і можливо саме наша команда отримає заповітний кубок із рук легенди світового футболу — Зінедіна Зідана!

З гордістю оголошуємо команди Тернопільської області, які здолали суперників у першому етапі і продовжують підкорювати футбольне поле:

Бережанська гімназія імені Лепкого, Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст №1, ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Маковея, Вищелубянківська ЗОШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІІ ст. м. Зборів, Козівська Гімназія ім.В.Герети, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст №2, Підгаєцька Гімназія, Острівецька ЗОШ І-ІІІ ст., Чортківська ЗОШ-інтернат.

"Кубок націй Данон" — це найбільший футбольний чемпіонат, що об’єднує дітей 10-12 років з 45 країн світу! Щорічно у змаганнях беруть участь близько 2,5 мільйонів школярів з усього світу.

Юні українці беруть участь у "Кубку націй Данон" вже 12 років поспіль. Найбільше досягнення за цей час — почесне третє місце команди з Кременчука в 2000 році. А в 2010 році на турнірі в Південній Африці учні середньої школи № 73 м. Львів посіли почесне п'яте місце.  Віримо, що 2014 рік принесе ще більше успіхів і наші хлопчаки підкорять футбольну Бразилію! Вперед до перемоги!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: