Тернопільські школярі піднімали гирю та вижимали штангу

08 жовтня 15:02
Переглядів: 125
важка атлетика

Близько трьох десятків школярів з мікрорайону "Східний" зібралися на спортивному змаганні "Свято сили", яке провели на майданчику на бульварі Галицького в середу, 7 жовтня.

— Змагання провели за тиждень до Покрови, оскільки саме це свято асоціюється із силою та відвагою козаків, — пояснила одна із організаторів дійства, заступник директора Тернопільського міського центру фізичного здоров'я населення Лілія Проць.

— У програмі в нас є жим штанги лежачи. Його ми поділили на три вагові категорії: до 50 кг, до 65 кг і до 80 кг, — пояснює пані Проць. — Також буде підтягування на перекладині. Його поділили вже на вікові групи: 8-10 років, 11-13 і 14-16. Віджимання на брусах також буде в аналогічних вікових категоріях. Переможці та призери отримають медалі та подяки.

Серед учасників були навіть двоє дівчат.

В категорії до 50 кілограмів у жимі штанги перемогу здобула 11-річна школярка Валерія. Вона на рівні із хлопцями піднімала штангу, вагою 25 і 30 кілограмів.

Серед дівчат, які взяли участь у змаганнях, також відзначилася 8-річна Катруся, яка таки спробувала свої сили у підтягуванні на перекладині.

Було ще підняття гирі вагою 8 кг. Однак в ньому позмагатися наважилися не всі. Лише троє хлопців ризикнули спробувати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: