Тернопільські спортсмени привезли одне "золото" та три "бронзи" з чемпіонату Світу з кіокушин карате

15 липня 13:51
Переглядів: 401
карате

У місті Сентеш (Угорщина) пройшов чемпіонат Світу з кіокушин карате (за версією хонкіокушін карате - HonKyokushin Karate) All Kyokushin Karate World Tournament серед дітей, юнаків, юніорів, дівчат і молоді до 25 років в розділах «ката» і «куміте». У змаганнях взяли участь 552 спортсмена з 22 країн.

Як розповів Бранч-чіф Західного регіону України Міжнародної організації кіокушин-кан карате-до сенсей Михайло Чунгін, Україну на цьому чемпіонаті представляли кілька Федерацій. Серед них представники IFK завоювали одну золоту медаль. А щодо результатів збірної команди Західно-Українського бранча Всеукраїнської Федерації кіокушин-кан карате-до (KyokushinKan), то вона поклала до своєї скарбнички 12 нагород різного ґатунку і 4 заохочувальні призи. До її складу увійшли спортсмени Тернопільської обласної організації кіокушин-кан карате (8 учасників), Закарпатської обласної організації кіокушин-кан карате (8 учасників), Львівської обласної організації кіокушин-кан карате (6 учасників), Волинської обласної організації кіокушин-кан карате (4 учасники). А також команда Дніпропетровської обласної організації кіокушин-кан карате (3 учасники) на чолі з Бранч-чіфом Андрієм Щиголевим.

За словами Михайла Чунгіна, конкуренція, як в розділі «ката», так і в розділі «куміте», була надзвичайно високою, в деяких вагових категоріях кількість претендентів за титул чемпіона світу становила від 20 до 30 спортсменів. Турнір пройшов на досить високому рівні, оскільки участь у змаганнях взяла велика кількість досвідчених суперників - призерів і чемпіонів Світу та Європи 2015-2016 років різних версій кіокушин карате.

Тернополяни показали хороші результати, так вихованці тренера Сибільова Артема Заліщук Юрій (2008-2009 р.н., -30 кг) став переможцем, а Кучер Яна (2000-2001 р.н., -60 кг) та Бобрівець Володимир (2002-2003 р.н., -40 кг) стали бронзовими призерами.  Вихованець Чубатої Тетяна Головатий Олег (2004-2005 р.н., -50 Кг) теж піднявся на третю сходинку п’єдесталу Чемпіонату Світу.

Відмітим, що Артем Сибільов в складі суддівської бригади з України додатково нагороджений організаторами спеціальним призом «За об’єктивне і професійне суддівство».

За словами Михайла Чунгіна, цей чемпіонат світу показав високий потенціал наших юних спортсменів, а також надав їм багато досвіду. Також Бранч-чіф висловив вітання усім бійцям, керівникам клубів, тренерам за гідне представлення України на міжнародній арені, а також вдячність за сприяння щодо участі спортсменів у цих змаганнях подружжю Марії та Сергію Матьковським (Мукачево), Тетяні Чубатій (Президенту Тернопільської обласної організації кіокушин-кан карате), Заліщуку Василю (Президенту Тернопільської міської організації кіокушин-кан карате), Бобрівцю Віталію (Тернопіль), а також всім тренерам за високу і якісну підготовку своїх вихованців.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: