Тернопільські спортсмени розповіли про труднощі на шляху до боксерського Олімпу

07 липня 10:18
Переглядів: 178
бокс
Нагадаємо, що 7-12 липня на всіх любителів боксу чекає грандіозне свято – Чемпіонат України, який проходитиме в Тернополі.

Враховуючи важливість майбутніх змагань, тренування у вихованців спортивного клубу «Поєдинок» проходять в інтенсивній формі. Хлопці на чолі з тренером Романом Діткуном відточують свою майстерність:  підвищують технічну підготовку, швидкісно-силову і ударну витривалість. Більшу половину дня юні боксери проводять в залі на тренуваннях. Поспілкувавшись зі спортсменами особисто, поза рингом, стає зрозуміло, що бокс для них – це не просто один із варіантів проведення вільного часу, а спосіб життя.

Завдяки своїй наполегливій праці, юніори вже досягли перших успіхів, адже представляти край на змаганнях такого рівня - неабияка честь. Проте зазирнувши за лаштунки боксерського життя, хлопці розповіли і про труднощі, які виникають на шляху до Олімпу.

«Інколи бувають моменти, коли хочеться все кинути. Це трапляється після поразок, коли виснажливі тренування не принесли бажаного результату. Але такі думки швидко проходять, один-два дні – і тебе знову тягне в зал, - розповідає Олександр Струмецький. Головне, що мені  подобається те, чим я займаюсь. Я інтенсивно тренуюсь, адже хочу  вибороти звання майстра спорту».

«В боксі не все дається легко. Але труднощі мене не лякають, а  лише підштовхують до нових звершень, - зазначає Владислав Балик. - Травми в боксі – це звичайна річ. В мене був випадок, коли через травмування  не займався один місяць, це трохи вибиває з колії, але водночас приносить задоволення коли ти знову повертаєшся в зал».

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: